Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másmilyen volt a mensim,...

Másmilyen volt a mensim, mellem feszül. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
25-26 naposak a ciklusaim. A mostani ciklusban azonban a középidő utántól kezdve teltek és érzékenyek a melleim. A mensim megjött ugyan, de 29 napra, és a szokásos 5-6 nap helyett csak 3 napig tartott, ráadásul kizárólag élénkpiros volt, míg általában barnázással indul és végződik, ez a barnázás most teljesen kimaradt. Amikor megjött, úgy voltam vele, hogy akkor tutira nem vagyok terhes, de most, 1 hét elteltével még mindig nagyobbak és érzékenyek a melleim, ráadásul állandóan fáradt vagyok. Lehetek terhes?
2010. okt. 8. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de csinálj tesztet.
2010. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesztet mindenképp csinálok holnap reggel. De ha nem terhesség, akkor vajon mitől lehet? Félek, hogy esetleg ciszta vagy hasonló, ez lehetséges? Soha nem történt még velem ilyen...
2010. okt. 8. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek addig rágódni azon, hogy mi ez, ha nem terhesség, amíg magát a terhességet még nem zártad ki? Ne agyalj, tesztelj, és ha negatív, de kellemetlen tüneteid vannak, akkor nyomás a nőgyógyászhoz. Majd ő megmondja, hogy micsoda. Sok sikert!
2010. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!