Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen semmi tünetem...

5-6 hetesen semmi tünetem sincs. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Első babámmal már az elmaradt menses körüli napokban iszonyúan fájt a mellbimbóm, és az 5. hét elején már gyötört a hányinger. Most csak 2 pozitív tesztem van. Azért kettő, mert az első nagyon halvány volt és pér nap múlva csináltam mégegyet, az erősebb lett. Dokim jövőhét hétfőn tud fogadni. Ugye él a babám????
2010. okt. 5. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy él! Nyugi! Minden terhesség más. Elég, ha csak itt körül nézel. 2-3. gyerekes anyukák tapasztalnak magukon új tüneteket.

Nekem semmilyen tünetem nem volt, azon kívül, hogy késett a menzeszem. Fel a fejjel és örülj a babádnak! Ne izgulj!

2010. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én 16+2 hetes vagyok, és még nem éreztem semmit!!! Csak egy hete a baba mocorgását!!! Se nem hányok, se rosszul nem voltam, utálnak is érte azok, akik szenvedtek anno! :) Persze nem rosszból, csak heccelésből mondják.


Semmi aggodalomra nincs okod! én is sokat agyaltam, hogy él-e, de képzeld, él és virul, igazi kis focista!!!


Csak majd azért tényleg nézesd meg magad hétfőn!

2010. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Inkább örülj neki, és élvezd ki! Nekem 7 hetesen kezdődtek a rosszulléteim :-(
2010. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs semmi baj, és ha lenne, azt nem feltétlen a tünetmentesség jelezné.

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy legyen bármilyen tüneted is a terhesség alatt.

Nekem sem volt hányingerem.

2010. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen. Én is vigan elvoltam 6 hétig, aztán jött a hányinger. Olyan szinten rosszul voltam minden nap, hogy a lakásból alig mozdultam ki. Örülj, hogy tünetmentes vagy!
2010. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy volt, masodik babamat varom, 8+3 hetes terhes vagyok. Az elso terhessegemnel mar a 4-dik hettol ereztem a hanyingert, most nekem a 7-dik heten kezdodott, de iszonyu eros hanyingerem volt 2 hetig, most enyhulni latszik, de meg mindig nagyon erzekeny vagyok a szagokra. Ne izgulj, nincs semmi baj, minden terhesseg mas.
2010. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mell ismerősök tapasztalata szerint 2. terhességnél később ébredezik, ill. az is lehet hogy első lány volt, most fiú... pl....
2010. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyudodj meg,persze hogy él a babád!Nekem semmi tünetem nincs, 8 hetes vagyok,nem is volt,mégis él a baba,és örülök hogy nincs semmi bajom.Örülj neki te is!Szép babavárást!

2010. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az első nem véletlenül kislány? talán ez a második kisfiú! :)

nekem sem volt semmi tünetem, csak pozi tesztem, azt mondták, ha egy nőben csak egy picike kukac is van, már jól érzi magát! :)))))) nekem fiam lett.

a nővérem is a két terhességéből csak a lánnyal volt rosszul!

komolyra fordítva! minden terhesség és szülés és gyerek más! bizti minden rendben, ne aggódj!

2010. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Első babám kisfiú. A második mindegy, mi lesz, csak egészséges legyen! :)

2010. okt. 8. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!