Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetesen nem látnak még...

6+2 hetesen nem látnak még szivhangot, aggódjak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha 1-2 hét múlva nem lenne, az viszont baj. A 6. végére szokott legtöbbször látszani.
2011. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne! Ha ép petezsák van, esetleg már szikhólyag is, semmiképpen se aggódj!!! Nekem 6+3-on nem láttak, pedig direkt azért vártam addig az első u.h.val, mert akkor már biztos.... Függ a gép minőségétől, hogy milyen mélyen van, a doki tudásától, és napra pontosan még akkor sem tudod, ha ovuteszteltél...
2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze ne aggódj van akinek csak a 8. héten látnak.Nekem is a 7. héten volt szívhang én is izgultam.Minden rendben lesz:)
2011. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor felhívtam a dokit időpontért, a 7. hétre adott időpontot, mert azt mondta, addigra már lesz szívhang is. Úgyhogy gondolom ezért nincs még Nálad sem. MInden jót és sok szerencsét Neked! Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!