Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. Héten erősen kellene...

19. Héten erősen kellene éreznem a baba mozgását? Nálam még semmi határozott rúgás, csak ritkán simogató érzés. Nem baj ez?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ennyi volt. Most 21 hetesen határozottan érzem. Pedig elől fekvő lepényem van.
2023. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell még, ne aggódj. Én pl. az elsővel eleve csak a 20. hét után kezdtem érezni és csak később éreztem erősebben. Most a másodikat korábban éreztem már és a 22. héten már néha fáj is, de szerintem ez sincs mindenkinél.
2023. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 3. Lesz
2023. febr. 22. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A 20. héten kezdett csak gyanús lenni hogy mintha a baba lenne a buborékolás. A 19. Héten semmit nem éreztem.
2023. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, nekem is 3. baba. Az első kettőt már a 15. héttől éreztem rendszeresen. Öt most egyszer éreztem a 17. héten és utána 1 hétig semmi. Igazából a 18. hét óta érzem rendszeresen. Azóta naponta többször, már állva is, elég határozottan. Én is kicsit be voltam ijedve, hogy miért csak ilyen későn, de védőnő nyugtatott, hogy a legtöbb kismama 19-20 hetesen érzi először.
2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21. hétig teljesen normális ha nem érzed erősen
2023. febr. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érdekes. 12. Héttől már éreztem rendesen. A 19. Héttől azonban nagyon ritkán csak. Már a 26.héten vagyok, de sokkal kevesebbszer érzem, mint pl az elején. Igaz, ezek a mozgások már erőteljesek. A babával minden rendben, csak mellső falon van, doki szerint ezért érzem kevésbé. Az viszont furi, hogy az elején mindennap éreztem, most meg alig pár naponta max 1x.
2023. máj. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, valóban érdekes. Mára már 30. Héten járok, most sem egy focista, de már sokat és erősen rugdos...
2023. máj. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!