Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül jártatok NST-re?

Egyedül jártatok NST-re?

Figyelt kérdés
Vitt valaki vagy egyedül mentetek? Ha egyedül akkor autóval vagy tömegközlekedéssel?
2023. febr. 21. 06:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül autóval, mind a 2 gyereknél.

A naggyal szülni is én vezettem be

2023. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor-hogy. Többnyire egyedül, időjárástól függően autóval vagy tömegközlekedéssel. Az első terhességemnél már kétnaponta kellett járni a terminus után, akkor azért már a férjemmel mentünk minden alkalommal. A második baba nem várta meg a terminust, így vele amúgy is csak 2x voltam NST-n szülés előtt, mindkét alkalommal egyedül.
2023. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Első gyerekkel egyedül, gyalog. 5 percre volt a kórház.

Másodiknál béreltem a dokitól itthoni nst gépet így nem kellett 60 kmt kocsikázni. Napi 1000 Ft volt. Nekem megérte.

2023. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül, gyalog. 5 perc a kórház. Nálunk nem engedtek be senkit a váróba sem.
2023. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül busszal én is.
2023. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül autóval, mostanában mikor mindenfele takonykór tombol nem mennék tömegközlekedéssel. Mikor már túlhordtam akkor vitt be férjem. Előtte egyedül mentem.
2023. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Én két busszal jártam be naponta, meg haza, pedig túl is hordtam majdnem egy héttel, de amúgy teljesen fitt voltam. Na meg, nincs két kocsink, mit csináltam volna?


Mondjuk most második gyereknél nem tudom, hogy járnék be naponta. Esetleg odaköltözünk az utolsó 1-2 hétre anyósomékhoz, hozzájuk közel a kórház és a nagyobbikra is tudnak addig vigyázni.

2023. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Volt így is úgy is.


Az 1. Babával általában vittek.


Mert messzire jàrtam.

De mondjuk pont 40+5 egyedül mentem, 32 fokban ( 65 k. A kórház de a tömegközlekedéssel mentem 90-et is)


Kicsivel 2-azer anyukám vitt, mert a nagyra addig vigyàzott a váróban

2023. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%
Engem nagyon félt a férjem, ha akarnék sem mehetnék nyugodt szívvel tömegközlekedéssel, vagy egyedül, hiszen akkor fölösleges idegességet okoznék a kispapának is. Ráadásul tömegközlekedéssel 1-1.5 óra lenne az út. Nagyon sok a beteg is mostanában, nem lenne jó bekapni semmit. A munkahelye neki is eléggé kötött, de valahogy meg kell oldani. Biztosan én vagyok elkényeztetve, vagy nagyon megbecsülve. 😻
2023. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap egyedül autóval, plusz mivel Budapest közepe és borzasztó a parkolás a klinika körül, minden alkalommal kb. 1000 méter séta a parkolóháztól a kórházig meg vissza.

39. héttől már mindennap mennem kellett, akkor hétvégente már jött velem a férjem is, hogy ne öljön meg az unalom várakozás közben.

A mindennapos 2 km-s séta sem hozta meg az eredményét, indították végül a szülésem, pedig a végefelé már párszáz métert is olyan érzéssel tettem meg, hogy "úristen kiesik belőlem a gyerek". :D

Nekünk luxus lett volna ha ezért a férjem minden napra kér szabit, így hát így oldottuk meg. A második gyerekkel már izgibb lesz, de vele remélem nem jutunk el a mindennapos ctg-ig. :)

2023. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!