Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 100 kiló? Olyan...

5 hetesen 100 kiló? Olyan kismamák észrevételeire lennék kíváncsi, akik eleve ducin estek teherbe.

Figyelt kérdés

olyan kismamák észrevételeire lennék kíváncsi, akik eleve ducin estek teherbe. mennyit híztak, mennyit, mit és hogyan mozogtak a hízás ellen, a falási rohamokat mivel helyettesítették stb.

légyszi a lehurrogós, cseszegetős kommentektől kíméljetek


2010. okt. 4. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szia én még sokat nem tudok elmondani, én most lettem mégcsak babás, 89 kg-mal, majd meglátjuk:S falási rohamaim nincsenek, tavaly óta 15 kilót dobtam le, amíg az orvos engedi addig fogok szobabicajozni meg legmagic, és terhesség alatt sem fogok enni este 6 után, de napközben beviszek mindenből megfelelő mennyiséget:) éhen halni nem fog a pici.. sajnos van miből táplálkoznia.. :D
2010. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én 80 kilósan lettem terhes ,rá 3 hétre már 93 voltam ! Nagyon nehéz terhességem volt és ezt vedd szó szerint,volt olyan hónap hogy 7 kilót híztam ! Persze lehet a vizesedésre fogni ,de a lényegen nem változtat ! Én 120 kilóval mentem szülni és ennek a nagy súlyfeleslegnek koraszülés lett a vége ,mert a vérnyomásom az egekbe volt még úgy is ,hogy nap 6 ! gyógyszert szedtem ! Ha van lehetőséged ,keress meg 1 dietetikust ( ingyen van ) valamelyik kórházban és kövesd az étrendet ,nehogy baj legyen !

2010. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

En kb 84 kg-val kezdtem es most 36 hetesen vagyok 92.

HAt nem vagyok buszke magamra es a kifogas is csak annyi lehet, hogy az idegeim elkezdtek par eve feladni a harcot es elkezdtem dagadni. 58-60 kg-rol egeszen 84-ig....Doki meg is jegyezte, hogy stressz zsir hiszen allando hasmenes mellett dagadtam ekkorara, arrol nem is beszelve, hogy egeszsegesen taplalkozom.

Szoval nagy meglepetessel vettuk tudomasul, hogy szinte csak a baba, placenta es a viz sulyat szedtem fel. Igaz, nagyon aktiv eletet elek - sulyom ellenere igencsak fitt vagyok. Persze most a terhesseg vegere meg k.o.

Mindenhova gyalog megyek. Kiveve a munkahelyemre valo metrozast. Munkahelyen nem ulok, sulyom ellenere nincsenek kidagadt venaim. Sajnos az uszastol eltiltott a doki veszelyeztetett terheskent - pedig ugy mentem volna!

2010. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
102-vel kezdtem, 109-el mentem szülni.
2010. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lemaradt a válasz többi része:)

Szobabicikliztem minden nap 10 percet, nem voltak falási rohamaim:)

2010. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, ne aggódj! Én PCO-s vagyok, 115kg voltam a teherbeeséskor, a 20.hétig semmit nem híztam, majd összesen 14kg jött fel, de a babám 4160g-mal jött világra. Vizesedtem is-szülés után 1 grammal sem lettem könnyebb,de 2 héttel később már 115 voltam ismét-kipisiltem a felesleget.

A vérnyomsom rendben volt, nem volt terhességi cukrom, és nagyon jól éreztem magam:)

A dokim, védőnőm soha nem bántott a súlyom miatt. Egészségesen étkeztem, nem koplaltam soha.

Boldog babavárást Neked!

Remélem, tudtam segíteni!

2010. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 100kg-val kezdtem és csak 10 kg-ot híztam. Voltak falási rohamaim, de van egy édes párom, aki mindig figyelmeztetett, hogy ne egyek sokat. Illetve próbáltam gyümölcsöt nassolni csoki helyett. Persze, azért ettem csokit vagy sütit is, de azért nagyon oda figyeltem. Akarat kérdése! Boldog baba várást!! :)
2010. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! mindenkinek gratula a babához és sok egészséget
2010. okt. 5. 10:09
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 86 kg-mal kezdtem, most vagyunk 15+2 hetesek, eddig 1 kiló ingadozás volt. Nálam eddig nagyon belejátszott az émelygős, hányós időszak, mindig este voltam rosszul, így sokszor elmaradt a vacsi.

Falási rohamaim szerencsémre nincsenek, édességnek gyümölcsöt, szárított almát, joghurtot, müzliszeletet eszem, vagy narancslét iszom. Nem mondom, hogy néha nem csúszik le egy kis süti vagy keksz, de nem drasztikus. Igyekszem kivédeni, hogy nem tartok itthon édességet.

2010. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
102 kilóval kezdtem, most tartok 17 kiló hízásnál:S (35. hét) viszont egyáltalán nem vizesedem és nem magas a vérnyomásom. Csak hamar elfáradok:( ilyen vagyok alkatilag én ugyanolyan gyorsan adok le 25 kilót, mint ahogy felszedtem. Amúgy nem vagyok zabagép, csak ilyen szerencsétlen az alkatom.
2010. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!