Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki szedte a terhesvitami...

Mindenki szedte a terhesvitamint már a teherbeesés előtt?

Figyelt kérdés
Én ma reggel teszteltem pozitívat, és mivel nemigen figyeltem rá ebben a hónapban, hogy mikor volt a peteérésem, nem is számítottam rá, hogy terhes lehetek. Aztán múlt héten utánaszámoltam, és gondoltam, elkezdem szedni az Elevitet, ártani nem árt. Szóval péntek óta szedem, ha jól számolom, kb. 4 hetes és 3 napos vagyok. Még nem késő ugye?
2010. okt. 4. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt tervezett gyerkőc, és csak a 4.héten tudtam meg, hogy van, akkor kezdtem el szedni. Sokan nem is szednek és minden rendben van velük. Persze, h. NEM késő! Gratulálok a babához!:) Jó babavárást!
2010. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, megnyugodtam :)
2010. okt. 5. 08:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, sohasem keso. Ha ugy erzed, hogy szukseges, akkor szedd, artani biztosan nem art, sot.

En szedtem mar elso baba elott, 3 honappal korabban kezdtem el szedni, de nem voltam tul szorgalmas, tobbszor felejtettem el bevenni, mint amennyiszer eszembe jutott.

Terhesseg alatt rendszeresen szedtem, szules utan is akartam, mert hamar terveztunk masodik babat, ugy gondoltam, hogy abba sem hagyom.

Nem mindig szedtem, de eszrevettem, hogyha 2-3 het kimaradt, akkor faradekonyabb es nyugosebb voltam, gondolom, hogy a vas miatt.

Szoval nekem bejott a terhesvitamin.

2010. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!