Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tervezett teherbeesés előtt...

A tervezett teherbeesés előtt mikor érdemes elkezdeni terhesvitamint szedni? és milyen gyakran? Napi 1 szem? és mit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenképp szedjél, 3 hónappal a terhesség előttől.
2008. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,


1 hónappal a teherbeesés előtt ajánlják, napi 1 szem.

Én Elevite szedek, nekem semmi bajom tőle, de egyén függő, kinek melyik jön be. Ma már sok féle terhesvitaminból lehet válogatni.

2008. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,


én Femibiont kezdtem szedni amikor eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk, kb. 1 hónapig szedtem és most már ketten vagyunk! :)

2008. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy hónapig szedtem Elevitet minden másnap! És babás lettem!Üdv:5 hetes kismami:)!
2008. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Femibiont szedtem először gyógyszertári javaslatra. Akkor még nem voltam nőgyógyásznál, h. babát tervezünk. Azóta elmentem. A nőgyógyász azt mondta, hogy a Femibion "nyugati" gyógyszer az ottani életkörülményekhez kidolgozott tartalommal. Ami a magyar táplálkozási és egyéb kultúra, ahhoz legjobban a Gravida igazodik mint egyik lehetőség. Kb. 3-4 hónappal a tervezett terhesség előtt érdemes elkezdeni szedni bármilyen terhesvitamint. Bár nekünk még nem sikerült eddig a baba, de valaki a sikertelenség miatt már 1 éve szedi. Ezek a vitaminok napi 1 tbl.-t jelentenek, ahogy a tájékoztatójukban is le van írva. Sőt a bizonyos vitaminokat sem szabad túlzásba vinni.
2008. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves negyedik! de azért ugye nem az elevittől lettél terhes?:-)
2008. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és gratulálok a kismamáknak :D
2008. dec. 19. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!