Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csinaltatnatok NIPT...

Mikor csinaltatnatok NIPT tesztet?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok, ez az elso terhessegem. Eleg izgulos vagyok, es sok helyen olvastam hogy a kombinalt teszt csak egy statisztika, arra nem erdemes alapozni. 24 eves vagyok egyebkent, eddig minden rendben van a terhesseggel (bar ugye meg csak par ultrahangon voltam). Ti megcsinaltatnatok mindenkepp egy ilyen vervizsgalatot vagy hogy ha a kombinalt teszt eredmenye jo lenne, akkor penzkidobasnak tartanatok? En szeretnek elmenni egyre, de parom szerint hulyeseg mar most ezen izgulnom. Angliaban elunk, itt a kovetkezo fajta NIPT teszteket talaltam: Vanadis, Panorama, Vistara, Harmony. Ezekrol hallottatok mar? Van valakinek tapasztalata?
2023. jan. 26. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Prenat csináltattunk, jó dolog nagyon ha meg tudjátok engedni anyagilag. Szerintem 12. Hét után inkább érdemes bár én voltam 9+4 naposan. Szóval én jóval előtte de visszagondolva ésszerűbb lett volna 12 heti uh után de mivel első babám és nagyon izgulos vagyok tudni akartam hamar. Szerencsére minden oké vele.


Viszont az is igaz ha hamarabb megvan az eredmény és rossz akkor több idő van cselekedni és végiggondolni a dolgokat..

2023. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!