Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Tapaszt...

7 hetes terhes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7hetes terhes vagyok. Pénteken megyek szivhangra :) 5hetesen egy petezsakot lattak ami tudom hogy normális :) de ha valami gond lenne pl. Üres vagy elhalt a magzat akkor mar lennének gondjaim? Vérzés stb?
2023. jan. 21. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Vérzés és görcsölés nélkül is el lehet vetélni, azt műszeresen be kell fejezni, azt hívják missed ab-nek. De miért keresel ott problémát ahol nincs? Most jobb, hogy péntekig retteghetsz?
2023. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden esetben mutatkozik egyértelműen probléma. Én is nagyon nagyon izgultam az első trimeszterben, nagyon féltettem. Nem lesz semmi baj, először korán mentél. Én a hetedik héten mentem először, akkor már volt szívhang.


Sosem felejtem el, ahogy felfekszem a hideg ágyra, majd nézem a fehér mennyezetet... A szívem mintha lassabban verne, alig várom, hogy mondjon valamit a doki. Aztán bekapcsolta a hangot.. És dobogott a kis szíve. Nagyon nagyon megkönnyebbültem és el voltam varázsolva.


Az aggódás azt hiszem innentől kezdve mindig meg fog maradni, hiszen anyák leszünk. Én sokat meditálok, kapcsolódok a babámmal gondolatban,ez sokat segít. Valamit jól csinálhatunk apával, mert a tegnapi babamozin csak mosolygott, nagyon nyugodt baba.


Kívánok neked is ilyen élményeket, boldog baba várást! 💙


Üdv, egy 29 hetes kismama.

2023. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lenne előjele a bajnak,sajnos nekem is volt missed ab-m,kb egy hétig ugyanugy voltak terhes tüneteim utána egyik napra jobban lettem másnapra volt időpontom az UH-ra ahol közölték a rossz hírt..


Szerencsére a következő sikerült,van pocaklakóm és vele a 7 hét körül kezdődtek a tünetek,nem vagyunk egyformák lehet nálad is elkezdődnek.

Egyébként nem szabad rögtön legrosszabbra gondolni,csak pozitívan hozzá állni,az segít 😉 sok sikert kívánok!

2023. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tüneteim vannak de ez tudom nem jelent semmit :) hosszu ev ota próbálkoztunk elso baba :) igy elegge izgulok. Próbálom elterelni a figyelmem es nemis gondolni rá :) csak nagyon szeretnem hogy minden rendben legyen.
2023. jan. 21. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 9 hetesen műtöttek nem lett szívhang, de semmi tünet nem volt hogy baj lenne, volt terhes tünetem is, mert a hcg okozza ami 15 ezer felett volt
2023. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj ilyen hülyeséget, csak vonzod a rosszat. A baj egyébként bármikor megtörténhet a 9 hónap alatt, ezen nem kellene recsegni.
2023. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi gondod...5 hetesen voltam nogyogyasznal amikor terhes lettem...ott volt az embrio mar,de szivhang meg nem...8 hetesen mentem ujra...nem volt szivhang,el volt halva a magzat...semmit nem eszleltem ebbol...a missed ab utan egy hetig meg a hanyinger is jelen volt m9nden reggel.
2023. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Minden rendben! Nekem 11 év után sikerült mindenféle külső beavatkozás/gyógyszer stb nélkül végre teherbeesnem! Egy igazi csoda. 😍
2023. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Reggel hívott a doki hogy menjek be mert holnapra közbejött neki valami :) sajna az nemjo jel hogy elmaradtak a tüneteim. Nőtt a petezsák, de csak szikhólyag van benne sejthető embrióval. A terhesseget 6+2-re becsülte ami lehetetlen mert menzesz előtt már 9nappal pozik voltak a tesztjeim :) még 2 hetet várunk. Köszönöm mindenkinek aki szurkolt nekem 😊 Aki pedig a kommentelők kozul várandós annak kellemes babavárást kívánok ❤
2023. jan. 26. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok sajnos nekem is így volt, és ennél tovább nem fejlődött
2023. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!