Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sült már a fizetős Kútvölg...

Aki sült már a fizetős Kútvölgyibe vélemény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
?????? hogy érted hogy aki "sült már" ?? én nem értem a kérdést sem....
2010. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Jajjj,dehogynem,azt akarta írni,aki "szült"!
2010. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Off...?

Én tavaly szültem, akkor még ugyan nem volt fizetős, de ugyanezek az orvosok voltak. Hegedűs Tibornál szültem, és teljesen elégedett voltam. Az a típus, aki nem lelkizik feleslegesen, de tudja a dolgát, és nem aggaszt potyára. Alapos, megfontolt és jól felkészült. Most ugyan beteg, de ott van Maternityben.

Tavalyhoz képest a körülmények jobbak lettek, felszereltség, stb. A nővérek rendesek, de a szoptatásban sosem voltak egy állásponton. A szülésznők is profik, kedvesek. A szülőszobák barátságosak, igazi hangulatos szobák.

Szerintem a magánkórházzá válása csak jobbá tette. Akkor is kulturált kismamák között voltam, most sem lehet másképp. Csak jobb lehet. Inkább az orvos, aki mérvadó. Mindegyik más-más. Valaki állandóan vizsgál, és részt vesz a mindennapjaidban, valaki, pedig amikor Te szükségét érzed.

2010. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!