Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szült már a fizetős...

Aki szült már a fizetős Kútvölgyibe vélemény?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én június elején szültem, amikor az egész átalakítás alatt volt és minden nagyon átmeneti volt, de még éppen nem volt fizetős. Az orvosom miatt mentem oda, aki mostantól ott szül, őérte akárhová mennék. A többiről viszont nincsenek jó emlékeim, talán pont az átmenetiség miatt, meg hétvége is volt, telibe le voltunk tojva. A szobák nagyon puccosak, gyönyörű csempe, de totál átgondolatlan, minden wc-ben befelé nyílik az ajtó, a zuhanyzóban is, ami kórházban tényleg nonsense. Sehol egy polc, akasztó.

A csecsemősök semmit sem segítettek, és mikor hazajöttem, orvos nem is látott, császármetszésem volt és már másnap utaltak rá, hogy hazamehetnék, harmadnapra konkrétan jó hogy nem páros lábbal. A tökéletesen besárgult gyereket meg látta két orvos is, de tagadták, hogy sárga lenne, egy hetesen viszont már majdnem ébreszthetetlen volt, még mindig kórházban lett volna a helye.

De mondom, ez abban a pár hétben volt. Mondjuk az épület, meg a gárda nagyrészt ugyanaz...

Volt ott egy család, akik már úgy voltak, hogy fizettek, az apuka is benn volt a mamával meg az újszülöttel, egy egy személyes szobába zsúfolták be őket és az átalakítás miatt naphosszat flexeltek az ajtónk előtt. Nekik biztos, hogy nem érte meg. Aztán a férem 2 hétig járt a nyakukra, hogy anyakönyvezzék végre a gyereket, nagy fejetlenség, semmi empátia.

2010. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coffeez ***** válasza:
A válaszolótól kérdezem: Ki volt az orvosod? Na igen, ez OFF :)
2011. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, jó sokáig nem léptem be ide. Nem tudom, hogy érdekes-e még, Dr Harsányi Lehel, de róla tényleg csak 100% jót tudok mondani. Felelős, empatikus, tapasztalt és jó szakember.
2011. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coffeez ***** válasza:

Köszi :) És jó babázást! Én Tóth Ferenc doktornál szültem idén februárban, de Ő már a II-es nőin van. Na az is egy eszement hely, a csecsemősöket meg inkább nem is minősítem :(

Minden jót Nektek :))

2011. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!