Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 +6 napos vagyok. Azt...

11 +6 napos vagyok. Azt hiszem, felfáztam. Állandóan azt érzem, hogy pisilni kell. Holnap megyek dokihoz. Mit fog adni?

Figyelt kérdés

Van itthon gyógyszerem még a múltkori felfázásból, de ugye azt nem vehetem be.

Mit csináljak? Nagyon rossz.


2010. okt. 3. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyal sok meleg teat. Uljel bele jo meleg-de nem tuzforro- vizbe, kamillas lemosas, melegvizes palack a labad koze. Nekem ha mar nagyon csip, segit ha a hugycsonyilsat egy kis jodos gezzel letorlom, persze higitott joddal. A meleg mindenkeppen jot tesz. Menjel orvoshoz mielobb es igyal sokat, csak ez segit...
2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forró vagy meleg vízbe ülés nem tanácsolt. Én mondjuk veszélyeztetett vagyok, mert 5 hetesen s 13 hetesen is véreztem, persze nagyon enyhén, s eltiltottak még attól is, hogy kádba üljek. A meleg vízes fürdéstől pedig elvetélhetsz, nekem orvos (nőgyógyász) mondta.
2010. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy veszelyeztetett terhes nyilvan ne uljon forro vizbe, ez eleg logikus, de egy normal terhesseg alatt kepzeld lehet furdeni meg biciklizni, sot szexelni is. Harom gyereket szultem eddig, es mindig meleg vizben furodtem, horribile dictu. hangsulyozom, normal terhesseg, minden gond nelkul.
2010. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az állandó pisilési inger a terhesség egyik tünete :) Nyomja a baba a hólyagodat. Ameddig nem csíp a pisi, addig nincs szó felfázásról. De ha mégis úgy gondolod, hogy felfáztál, igyál zsúrló teát, ez egy természetes húgyuti fertőtlenítő. Nincs rossz íze, gyógyszertárban és gyógynövény boltban is kapható.

Én 21 hetes vagyok, és szinte állandóan wcre szaladgálok :)van, hogy szinte nem is jön semmi, csak éppen ráfeküdt a babám a hólyagomra :) Mindenképp igyál sokat, figyelj, hogy legyen meg a napi 2 liter, és ne tartsd vissza, ha pisilned kell. Tudom, soknak hangzik, de kell.

2010. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom a melegfürdőt, sem más melegítős dolgot! Vetélést okozhat és nem is segít. Egyrészt, lehet, hogy csak a HCG miatt kell pisilned gyakran, a terhesség egyik leghamarabb és leggyakoribban jelentkező tünete. Nekem is gyakran kell kimennem, főleg éjszaka. Viszont, ha kellemetlen érzésekkel társul, csíp, viszket, fáj, stb. Akkor lehet hugyúti vagy hüvelyi bakteriális fertőzés. Ebben az esetben el kell menni dokihoz és valószínűleg antibiotikumot fog felírni, amit terhesség alatt is lehet szedni (bár egyik sem ajánlott). Magadtól semmiképp ne szedj be semmit, csak az orvos írhat ki gyógyszert ilyenkor.
2010. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyakori vizelés,lehet "csak" a terhesség következménye a hormonok miatt.Én a 40 hét alatt végig fél óránként jártam wc-re.

2010. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!