Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandóan pisilnem kell,...

Állandóan pisilnem kell, aztán mire kiérek a wc-re, szinte semmi. Felfáztam vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja próbálkozunk a férjemmel,hogy baba legyen,de eddig még sajnos nem jött össze.Most viszont állandóan pisilnem kell,alig bírom visszatartani,aztán kiérek wc-re és szinte semmi...pár csepp.Kedden kell megjönnie.Szerintetek?
2007. szept. 13. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Esetleg vizelet üri´téskor nem éget szu´r,vagy fáj???Ha igen felfázás,vagy hu´gyuti fertözés okozhatja.

Mikor én megtudtam,hogy állapotos vagyok én is nagyon sokat jártam wc-re de nekem volt elég rendesen vizeletem.

Szorítok neked.21hetes kismama.

2007. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Hát mind akettö lehetséges ,de nagyon remélem hogy a baba miatt jársz ennyit a wc-re,nálam ez az elsö terheségemnél volt igy 10percenként kellett a wc-re rohangálnom de csak az inger volt mint utólag kiderült a baba miatt.Szerintem csinálj egy tesztet ha gondolod és elválik minden .Bár a teszt se mutathat elsöre pozitiv eredményt ,nekem csak harmadjára lett pozitiv.Sok sikert,drukkolok:)27 hetes kismama:)
2007. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!