Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ez lehet méhen...

Szerintetek is ez lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. mióta elmaradt a havim gyönyörű pozitív tesztjeim vannak amik folyton erősödtek. Múlt héten az egyik digitális 2-3 hetet mutatott. Péntekre lett volna időpontom a terhesség megállapítására. Nincsenek fájdalmaim csupán néha egy-egy gyenge alhasi görcs. Fájnak a melleim meg nagyon ritkán van egy kis hányingerem. Utolsó mensim alapján ma vagyok 6 hetes.

Tegnap reggel pisilésnél véres-barnás volt a papír, azonnal be is mentünk a kórházhoz.

A nőgyógyász aki megviszgált a következőt írta:

Rendesnél nagyobb felpuhult grav uterus avf-ben. Az uterus környezete és a Douglas szabad.

Innen küldtek ultrahangra de az a durva, hogy se hüvelyi ultrahangon se hasin nem láttak abszolút semmit. Még azt se ha esetleg méhen kívüli. Azt megjegyezte a doki, hogy lehet még túl korai. De 6 hetesen semmit ne lásson??? Ezt írta a papírra:

Endometrium vastagsága 9.5 mm. Az endo myoetrium határa éles. Graviditás jelenleg nem igazolható. Mellső falban egy 25x21 mm-es subserosus myomgóc látható. A jobb oldali ovarium mérete 27mm, benne egy 20 mm-es egyrekeszes folyadékechojú képlet látható.

Ma meglett a vérvétel eredménye: 867,24 a hcg és kérdőjellel irja rajta hogy grav.extra ut és grav.s.6

Szerintetek ez mi lehet? Amint haza értünk csináltam egy terhességi tesztet mert ott is csináltak és azt mondtak hogy gyengén pozitív, itthon pedig még fel se ment a vizelet csíkja máris ott volt az erős pozitív teszt eredmény,

Itt a fotó a tesztről is:

[link]



2023. jan. 11. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8dpon már volt nekem is + tesztem.

Egy 5 hetes terhességnél is vastagabb a nyálkahártya és van petezsák

2023. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
867-es HCG-nél normális, hogy nem látnak semmit. 1500 felett látszik. Ha rendesen fejlődik és méhen belüli, akkor az előző vizsgálathoz képest 2 nap múlva talán látszani fog.
2023. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!