Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ez lehet méhen...

Szerintetek is ez lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. mióta elmaradt a havim gyönyörű pozitív tesztjeim vannak amik folyton erősödtek. Múlt héten az egyik digitális 2-3 hetet mutatott. Péntekre lett volna időpontom a terhesség megállapítására. Nincsenek fájdalmaim csupán néha egy-egy gyenge alhasi görcs. Fájnak a melleim meg nagyon ritkán van egy kis hányingerem. Utolsó mensim alapján ma vagyok 6 hetes.

Tegnap reggel pisilésnél véres-barnás volt a papír, azonnal be is mentünk a kórházhoz.

A nőgyógyász aki megviszgált a következőt írta:

Rendesnél nagyobb felpuhult grav uterus avf-ben. Az uterus környezete és a Douglas szabad.

Innen küldtek ultrahangra de az a durva, hogy se hüvelyi ultrahangon se hasin nem láttak abszolút semmit. Még azt se ha esetleg méhen kívüli. Azt megjegyezte a doki, hogy lehet még túl korai. De 6 hetesen semmit ne lásson??? Ezt írta a papírra:

Endometrium vastagsága 9.5 mm. Az endo myoetrium határa éles. Graviditás jelenleg nem igazolható. Mellső falban egy 25x21 mm-es subserosus myomgóc látható. A jobb oldali ovarium mérete 27mm, benne egy 20 mm-es egyrekeszes folyadékechojú képlet látható.

Ma meglett a vérvétel eredménye: 867,24 a hcg és kérdőjellel irja rajta hogy grav.extra ut és grav.s.6

Szerintetek ez mi lehet? Amint haza értünk csináltam egy terhességi tesztet mert ott is csináltak és azt mondtak hogy gyengén pozitív, itthon pedig még fel se ment a vizelet csíkja máris ott volt az erős pozitív teszt eredmény,

Itt a fotó a tesztről is:

[link]



2023. jan. 11. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Múlt penteken 5+2 voltál, túl korai volt.

Gondolom vissza kell menned kb jövő héten. Addig van remény, addigra szívhangnak is kell lennie.

2023. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezen a héten pénteken kellett volna mennem csak ugye előbb mentem a vérzés miatt. Bocsi, nem fogalmaztam jól :)
2023. jan. 11. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

5+2-nél is látni kell valamit.

De lehet, hogy még fiatalabb annál is. Következőnél kiderül. Tudom egyszerű írni, de türelem. Sajnos mást nem tudsz tenni

2023. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt nekem most nyáron. Elvileg már 6 hetes lettem volna, amikor először mentem orvoshoz, nem látott semmit. 2 naponta hcg mérés, nem duplázódott, de valamennyire azért emelkedett, ekkor már vérezni is kezdtem. Befektettek a kórházba, 1 hétig minden nap volt uh, semmit nem láttak se méhen belül, se kívül, csak nőtt a hcg, a végén már 3000 felett volt, amikor mindenképp látni kellett volna valamit. Úgyhogy laparoszkópiás műtét lett, hogy megtalálják. Nem volt méhen kívül, csak nagyon rendellenesen fejlődött bent és túl pici volt. Sajnos a teszt nem mutat semmit, nekem a műtét után is 1000 felett volt a hcg, utána kezdett csökkenni. Gondolom nálad is néznek majd hcg-t ismét. A vérzésre figyelj és ha erős szúró fájdalmat érzel, azonnal kórház.
2023. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Én 5+1 nel voltam először orvosnál, akkor látott petezsákot üresen, +Endometrium 22 mm.... kis viszketés miatt 6+0 is elmentem. Akkor már volt szívpulzálás.

Lehet hogy később fogant a picúr azért nem találni még neked. 💕

2023. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen azért már nem ilyen hcg szintek szoktak lenni. Valóban ez a két lehetőség van, hogy korai vagy méhen kívüli. Mondjuk ha már 2 hete késik és azóta pozitívak is a tesztjeid, akkor a petezsákot illett volna látni.
2023. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, tegnap lett a legerősebb tesztem, de az a furcsa, hogy nemrég csináltam még egyet és ez jóval gyengébb lett.
2023. jan. 11. 12:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt tavasszal. Még 7 hetesen se látott semmit. Pozitív tesztek, 1400 hcg. Be voltam ijedve. Nekem végül beindult a vetélés, azóta se derült ki 100%-ra, hol volt, a dokival visszanéztük az eredményeket es alighanem 6 hetesen amit cisztának láttak az egyik petefészekben, az lehetett az. De 1 héttel később már nem látszott. Fura volt az egész. De elment természetes úton végül.
2023. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nem várt napon már volt + teszt akkor később nem foganhatott.A nyálkahártya vastagság is elég kevés, vagy kémiai volt és lassan meg is jön
2023. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Ezzel nem értek egyet, nekem nem várt után 1 nappal lett pozitív a teszt és vagy 7-10 nappal fogant később a baba ez biztos, mert a 20. napon vérvételen voltam és tisztán látszott hogy nem volt peteérésem. Bár tény, hogy nekem nagyon halvány volt és rá 3 napra csak 72-es hcg volt mérve.

2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!