Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Corinfar terhesen? 38 hetes...

Corinfar terhesen? 38 hetes kismama

Figyelt kérdés

Sziaasztok! Magas vérnyomással küzdök szinte egesz terhesség alatt.

Először kardiologus irt fel nkm dopegitet 2x1 et.

Az ugye nem hatott majd a nődoki felemelte 3x1 az sem hat.

Majd a mai nap irt mellé nekem még 2x1 corinfar 20mg .

aminek utánna nézve terhesen nem igazán ajanlott . valaki esetleg volt valami gondja emiatt a babával?



2022. nov. 16. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most te tényleg megkérdőjelezed az orvosodat? Kérj másodvéleményt akkor, de orvostól, nem ezen az oldalon… amúgy én azon aggódnék a magas vérnyomás mit okozhat neki.
2022. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az orvos véleményét kérdőjelezem meg csak a beteg tájékoztatot szoktam elolvasni mielott be veszek valamit.

Azon aggódtam már 38hetet hogy mit okozhat neki a magas vernyomás de sajnos ellene mit tenni en szemely szerint nem tudtam mert nem hatott amit be vettem.

Kikérek majd másod véleményt is persze, csak gondoltam van itt valakinek tapasztalata a gyogyszerrel kapcsolatban .

2022. nov. 16. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az orvostól kérdezd meg, de ráadásul szoptatni se lehet vele, és az már mindjárt eljön. Mennyire magas a vérnyomásod?
2022. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

140/80 fölötti . általában . ha meglesz a babám max a dopegitnél maradok termeszetesen akkor már nem fogom ezekenmagamba tömni ha szükséges sem! csak most a szülés miatt.. probalom be tartani.

be vettem de tartok árthat e a picimnek, ugye ő mar 38 hetes vasarnap 39 szóval màr azért szépen kifejlett . nem akarok neki bajt sem de azt sem akarom hogy azt vágják a pofámba nem szedem a gyógyszert es azert magas .

2022. nov. 17. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
A 140 azért nem olyan sok, hogy azt mindenáron, terhesen ellenjavallt gyógyszerrel is csökkenteni kell, orvosi vizsgálatkor valószínűleg magasabb is, mint semleges időben. Koraszülés már nem állhat fenn.
2022. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

#3,5 gondolom egy személy vagy… hogy fért beléd ennyi hülyeség?!

Először is, a kérdezőnek folyamatosan 140/80 fölötti! a vérnyomása, amit igen is gyógyszerrel kell lentebb vinni mindenáron, a saját és a babája egészségének érdekében.

Másodszor, de lehet szedni Corinfar-t szoptatás alatt is, bár valószínűleg szülés után rendeződik a kérdező vérnyomása.

Jó lenne ha tájékozódnál mielőtt ideböfögsz hamis dolgokat és ezzel ijesztgetsz másokat.


[link]

Tessék kérdező, láthatod, hogy ez a készítmény szoptatás alatt is szedhető, ha szükséges. Amúgy nem, nem lesz semmi baja a babádnak. Ő már teljesen kifejlett, most már csak súlyra gyúr. Szedd be nyugodtan, azzal teszed a legjobbat mindkettőtöknek.

Könnyű szülést kívánok!

2022. nov. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nénikéd büfög, hatos! A saját betegtájékoztatójuk nem ajánlja, nem én. "A nifedipin alkalmazása nem javasolt szoptatás alatt, mert átjut az anyatejbe."
2022. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
5, te akkora segg vagy, hogy az százat csinál esküszöm. Hogy képzeled, hogy felelőtlenül idejössz baromságokat böfögni úgy, hogy se szakember, de még érintett sem vagy? Kérdező, ugyanezzel küzdöttem a terhességem alatt, a Dopegyt nem hatott már maximális dózisban sem. 30. héttől lettem ráállítva a Cordaflex-re (ugyanaz mint a Corinfar). Így ki tudtuk húzni a 38. hétig. A kisfiam teljesen egészséges, lassan 9 hónapos tündér. Kitartás!
2022. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!