Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez csak jósló fájás lehet?...

Ez csak jósló fájás lehet? 33+4 kismama

Figyelt kérdés
Igaz,hogy a 3. Terhességem, de másabb,mint az első 2. Kb 3 hete is volt ilyen, derékból induló görcsös fájdalom kisugárzik alhasba, lábakba.Most is érzem este óta,ugyan simán elaludtam de felébredtem rá,nem olyan erős, és intenzív mint az igazi fájás, de sokszor keményedek is közben hiába a sok magnézium vagy pihenés ezért még is ijedtem vajon ez mennyire lehet jósló, rendszeresség nincs benne egyszer 10 perc egyszer 1 óra, gondtam megkérdem van-e valakinek ilyen tapasztalata mielőtt beutaznék a kórházba ijedtemben.
2022. nov. 11. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mozgás hatására elmúlik vagy zuhanyzás, meleg víz, akkor jósló. Meg amíg nem rendszeres legalább 1 órán át, akkor csak jósló.
2022. nov. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak jósló. Ha viszont állandósulna, nem múlik zuhanyra, helyzet vàltozásra vagy hasonló inkább menj be potyára a kórházba.
2022. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1est miért pontozta le valaki, mi nem igaz abból?
2022. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

3-as: Én mondjuk nem pontoztam semmit, de szerintem ezért, mert ezzel én sem értek egyet. "Meg amíg nem rendszeres legalább 1 órán át, akkor csak jósló."

Rengeteg olyan anyuka van, aki meséli, hogy a vajúdása alatt egyszer sem állandósultak a fájások, nem is akarták elhinni, hogy vajúdik, aztán a vizsgálatok alatt kiderült, hogy majdnem teljesen kitágultak már. Az én környezetemben is van ilyen anyuka és mostanában egyre több ilyen sztorit olvasok.

2022. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4,erről pont nem hallottam, de ugye minden szülés más. Azért azt tudni fogja, ha már tényleg ott van, 6 hete voltam, még friss az élményem.😅
2022. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz képest, hogy én senki válaszát nem degradáltam, az enyémet szépen lehúztátok...na mindegy.

Nem feltétlenül. Az ismerősöm, aki így járt, összes vissza fájásokkal volt, azt mondta nem érezte erősebbnek, mint egy menstruációs görcs, de mivel már zavarta a mindennapokban, bement, hogy nézzenek rá. Ki is röhögték, hogy mit akar ott rendszertelen fájásokkal, meg ha nem fáj eléggé, akkor biztos haza lesz küldve. Estére babázott. Nem vagyunk gépek és nem a megírt könyvek alapján működünk, gyereket sem így nevelünk.

Kicsit már bosszantó, hogy azért húztok le egy-egy választ, mert ti nem találkoztatok még ilyennek, ezért szerintetek nem is létezik. El kéne már fogadni, hogy nem vagyunk egyformák és minden test másként működik. (még ha viccesnek is tartjuk)

2022. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a 4est írtad,csak egyetlen piros van rajta, meg egy zöld, utóbbi tőlem.
2022. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn ugyan 1 héttel később vagyok, de pont ilyen tünetekkel mentünk be az ügyeletre. Nekem több magnéziumot, ágynyugalmat és gyógyszert írtak fel. Azt mondta a doki h nem kell aggódni, de ha erősebb vagy rendszeres lesz akkor menjek be nyugodtan az ügyeletre.
2022. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A védőnő meg orvos is általában azt mondja, amit 1esben le van írva. Kérdező veled miujság?
2022. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is voltam dokinál, van valami fertőzésem, genny volt a vizeletben, kaptam antibiotikumot, továbbra is sok folyadék és magnézium, zárt vagyok és a babával is minden oké.
2022. nov. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!