Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem fejlődik rendesen a...

Ha nem fejlődik rendesen a magzat, beteg, akkor ugye a 12.hét utan is el lehet vetetni. Ennek mi a menete?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az ex, mikortól nem fejlődött? Mert ettől függ kb minden.
2022. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Magzatvíz mintavétel igazol valami betegséget, akkor elveszik, ha a doki lát valamit az uhn akkor is tovább küldi olyan dokihoz akinek az a szakterülete és ott mondják hogyan tovább
2022. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia én követem a sztorit, tudom mi történt veled.


Úgy működik, hogy az orvos fogja kórházon belül irányítani. Nem kell menni bíróságra..

2022. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2022. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


A történetünk. Nem fogok magyarázkodni.

2022. nov. 6. 19:10
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Ismerem a sztorit, egyből tudtam, hogy miről van szó.


Nem küldik bíróságra ehhez, ez tuti. Ha valóban IGAZOLTAN beteg a baba, a 24. hétig végeznek terhességmegszakítást, a kórházban. Illetve ezekről is, ahogy az eddigi vizsgálatokról is, lenne papírja.

Szerintem ne állj vele szóba többet. 🙃

2022. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. nov. 6. 19:46
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16-os A linkelt kérdés alapján én biztos vagyok benne, hogy a feleséged sosem volt terhes. Már a gratulálunk anyuka, apukánál megbukott a történet!

Ha sosem volt szívhang nem is lehet elvinni ideáig, mert a nőgyógyász visszahívja 1-2 héten belül, és ha meg is indult valami azt műszeresen befejezik, július 8-as utolsó menstruációval nincs orvos, aki idáig tanakodik, hogy mi legyen. Át akartak verni, gondolom utolsó próbálkozás, ne hagyd magad bepalizni! Ha terhes lett volna lennének ambuláns lapok, leletek, de nincs. Ha beteg a magzat a genetikai UH-on is csak döntés, hogy nem akarod megtartani, nem hónapokig tartó jogi procedúra.

Az is vicces, hogy azért nem ad semmi orvosi papírt, hogy ne tudj visszaélni vele. Mivel, hogy, hol? Felejtsd el az egész történetet, ez az ő agyszüleménye, nincs dolgod vele.

2022. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nagyon sajnálom, hogy egy ilyen elmebuggyant keseríti meg az életeteket :(

Bár nem értem ezt az átlátszó vergődést amit művel.

2022. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A menete az,hogy a nőgyógyász kiír neki egy dátumot a műtétre.Semmi extram
2022. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!