Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat gondot a babának, ha...

Okozhat gondot a babának, ha néha egy picit megrezgetem a hasam?

Figyelt kérdés
Általában minden reggel, amikor felkelek, ő is ‘felkel’, érzem a mozgásokat. De volt 2-3 olyan alkalom reggel, amikor nem így volt. Ilyenkor megijedtem, hogy mi történhetett az este. Körülöleltem a hasam és megrezegtettem óvatosan. Rögtön éreztem, hogy megmozdult. Azon gondolkoztam viszont, hogy ez nem lehet probléma, vagy ‘nem esik rosszul neki’? Bocsi, ha hülye kérdés, vagy hülyén fogalmaztam meg, de hirtelen eszembe jutott:)

2022. nov. 2. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy probléma, nekem az orvos is meg szokta rázni ultrahangon, ha épp nem akar mozgolódni.
2022. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Neked hogy esik, hogyha alszol, és hirtelen felráz valaki? Na, neki elől úgy esik.
2022. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*épp úgy esik akart lenni
2022. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kicsit türelmesebb lennél és nem kellene azonnal mozognia ha te úgy gondolod, akkor erre semmi szükség nem lenne. baja nem lesz, de biztos nem esik jól neki. gondolj csak bele…
2022. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Ártani nem hiszem hogy árt neki,de felesleges. Gondolj bele ha téged is felráznának mikor még alszol. Várd meg míg felébred és kezdj hozzászokni a gondoltahoz hogy hamarosan nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy te kitalálod.
2022. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!