Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy pozitív terhességi...

Négy pozitív terhességi tesztem van, de megjött. Mi történhetett? Hívjam az orvosomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Négy pozitív tesztem van, de tegnap megjött. Együtt voltunk a párommal és rá pár órára már véreztem, ami még mindig tart. Nem nagyon, csak éppenhogy. Csináltam egy tesztet és az is pozitív. Ilyenkor mi a teendő? Hívjam fel az orvosomat? Még nem voltam nála a tesztek óta, 16-ára van időpontom, mivel az nála a legközelebbi.... Hat hetes lehetek most. Így hogy nincsen hozzá időpont fogad az SZTK ezzel? Fogalmam nincsen hogyan működik, csak vérvételen jártam ott eddig.
2022. okt. 3. 08:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sürgősségire, hanem a szülészetre /nőgyógyászatra kell menni “ügyeletre”.


Minnél hamarabb.

2022. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Voltál dokinàl?Hogy vagy?
2022. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

10-es, Pár óra? Ez tegnap kezdődött nála, nem pár óráról beszélgetünk.

Mondjuk mindenkinek más a fontos, én be sem mentem volna dolgozni, hanem a nőgyógyászati ambulancián indítottam volna a napot.

2022. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Voltam, nem tudták megállapítani, hogy mi lehet.... vissza kell mennem... nem láttak semmit, szó szerint semmit:(
2022. okt. 3. 21:04
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
13as, igen, pár óra. Most hogy délelőtt vagy délután megy már tök mindegy a progeszteron szempontjából.
2022. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az nem hangzik jól, kérdező. Biztosan hat hetes lennél? Mikor lett pozi a teszted?
2022. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utolsó mensi miatt számoltam a 6 hetet. Bizakodok, hogy inkább arról van szó, hogy a legelején járok..... kb.1hete lett pozitiv
2022. okt. 3. 21:12
 18/26 anonim ***** válasza:
Kemeny🙄😬
2022. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensitől is kell számolni. Ha a szerint 6 hetes vagy és nem láttak semmit, akkor szerintem ne éld bele magad. Mikor kell visszamenned?
2022. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? Mikor lett pontosan pozitív a teszt?

Én mensi szamitasa szerint 8! Hetes kellet volna legyek,mégis csak 6 hetesnek felelt meg. És mégis minden rendben volt terhesseg alatt és szülesnél is. Csak a mensihez képest 2 hettel kisebb volt.

2022. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!