Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden rendben?...

Szerintetek minden rendben? Béta hcg, papp-a eredményemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves kismsma vagyok, 13 hetesen voltam genetikai kombinált uh-n. Orrcsont megvolt, tarkóredő 1,7, azt mondta a doki minden rendben.

A vérvizsgálat eredményét az EESZ-t ben már láttam, de visszaigazolást csak hétfőn kapok, addíg szét idegeskedem magam. Van aki tisztában van az érték tartományokkal?

Az etedményem:

Béta HCG: 22,4IU/L 0,518MoM

Papp-a: 1,686IU/L 0,368MoM


Szűrési eredményhez alacsony kockázat van írva



2022. okt. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony kockázat az eredmény. Milyen visszaigazolás kell még? Alacsony a kockázat. Megnyugodhatsz.
2022. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudtam hogy az 1:...... az xy hoz érték az alacsony az eletkorom szerint, vagy ez a másik 2 érték. De akkor ezek szerint 2 az egybe értékelik, köszönöm válaszod
2022. okt. 1. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

“ Szűrési eredményhez alacsony kockázat van írva”


Pontosan mi az idegeskedés tárgya? Ne haragudj, de elég egyértelmű, hogy mi az eredmény. Le van írva.

2022. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!