Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan rossz megérzés,...

Volt olyan rossz megérzés, amiből végülis igaza lett?

Figyelt kérdés

9+6-ban vagyok, reggel óta rossz megérzésem van, mármint masszívan az, hogy nem él a magzat.


Persze semmi vér, se semmi, de ez az ösztönös megérzés, vagy nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg.


Szerintetek butaság erre hagyatkozni? Vagy működhetnek ilyenkor az anyai ösztönök, amik a rosszat is előrejelzik?



2022. szept. 1. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen,éreztem hogy nem lesz happy end és úgy is lett.6 hetesen még nem volt szívhang de az orvos mondta hogy ez nem baj még,majd 2 hét múlva visszamentem és akkor sem lett szívhang sem növekedés se semmi szóval missed ab.Előtte 2-3 napig nagyon fájt a hasam,a derekam de ennek nem tulajdonítottam olyan nagy jelentőséget mert ez az elején előfordulhat de pont a vizsgálat napjára el is múlt de akkor is éreztem hogy nem lesz ebből baba.
2022. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhesség nem okozott olyan örömöt, mint amire számítottam amikor elképzeltem, hogy bejelentem a férjemnek.

Terveztük, vártuk, de azt éreztem, hogy ennek nem szabad örülni, fölösleges. Alapjáraton nem vagyok ilyen negatív ember.

De akkor egy percig nem örültem, már a pozitív teszt pillanatától.

Bejött a megérzésem, 7 hetesen kiderült, hogy méhen kívül van az embrió.


A második terhességemnél pedig már a nem várt előtt 3 nappal örömködtem, aznap teszteltem is, pozitív lett és ott éreztem, hogy lehet örülni.


Most 15 hetes vagyok.

2022. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12 gratula hozzá, nekem pont fordítva van, az előzőhöz álltam optimistán, és mindig úgy mentem el, hogy minden rendben van, 11 hetes UH-n derült ki, hogy 2 hete nem él már.


Itt mindennap bennem van, hogy tuti, hogy nem él már

2022. szept. 1. 17:28
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor így még inkább értem az aggodalmad:( Nagyon sokkoló mikor egyszer csak véget ér.Én arra gondoltam mikor ez történt velem hogy mennyivel jobb így hogy szívhang sem lett mert legalább még nem élt,úgy viszont ha már van és egyszercsak megszűnik az sokkal rosszabb.

Nyugi minden rendben lesz mert azért átlagban nem szokott egymás után ilyen szörnyűség megtörténni erre gondolj.Nekem a kórházban azt mondták hogy higyjem el nem túl gyakori hogy megismétlődik a missed ab.

#11

2022. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a két terhességed között kérdező?Azért kérdezem mert nekem már 5 hónap eltelt a missed ab óta és remélem hogy a következő ha lesz következő az már megmarad.
2022. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Minden rendben csak magadat stresszeled!

Elhiszem hogy nehéz meg hogy félsz, de fogd vissza magad, élvezed ki ezt a 9 hónap csodás utazást!:)

2022. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta! Én csak a 14es válaszhoz szólnék hozzá annyit, hogy én is ebben bíztam, mégis két missed abom volt. Most újra babát várok, 7 hetes vagyok, volt szivhang, növekedés, de nem merem magamat beleélni. A következő uh a 12. heti lenne, de előtte el akarok menni egy kontrollra az előzmények miatt. Most bízom benne, hogy nem történik meg újra, de nagyon félek is.
2023. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, az elsőnél semmi rossz megérzésem nem volt, eszembe sem jutott, hogy baj lehet, a másodiknál 2 hettel le volt maradva, akkor már sejtettem, de azt, hogy mikor állt meg, nem éreztem meg, semmi tünete vagy jele nem volt.
2023. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!