Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhes táppénzen van...

Aki terhes táppénzen van otthon, hogyan tölti (ki) napjait?

Figyelt kérdés

Hasznos lenne, ha nem agyalnék annyit 35 évesen, hogy rendben van-e a baba. Épp 16. hetet kezdem. Veszélyeztetett terhesként itthon vagyok. Ellátom a háztartást, néha jó csak úgy semmit tenni hosszú idő után. Megyek a gyermekemért a suliba. De még ennyit sem szabadna gondolkodnom, izgulnom a terhesség miatt.


Gondoltam elkezdek nyelvet tanulni, de nincs lelkierőm...


2010. szept. 24. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már három hete itthon vagyok, ebből az első hét szabi volt, készültünk az esküvőnkre, így az elszaladt. A következő héten teljesen beteg voltam, nyomtam az ágyat.

Én a kötésen, varráson gondolkodom, hogy meg kellene tanulni, akkor a babának is készíthetnék dolgokat. :)

A napjaim eddig gyorsan teltek, mivel éjszaka háromkor felkelek, aztán csak fenn vagyok, amikor elmegy a párom, visszaalszom, 9 körül ébredek, a délelőtt nagy részét ellógom, netezek, sorozatot nézek, 11-12 felé szoktam nekiállni a háztartásnak, főzésnek.

Mondjuk tegnap annyira fájt a fejem, hogy szinte egész nap feküdtem, még felmosni sem volt erőm.

2010. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én táppénzen voltam az egész terhesség alatt.itt voltam sokat,sokat sétáltam,olvastam,aludtam,tévéztem.neten nézegettem a babaszobákat,bababoltba jártam,építkeztünk.elment gyorsan.és emellett ezerrel agyaltam,hogy vajon jól van-e a baba.
2010. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!