Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tapad meg a babám?...

Miért nem tapad meg a babám? Mit szedjek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
elevitet szedek lassan egy hónapja...
2008. jan. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés embernek sikerül az első hónapban.Az Elevitet jó ha szeded de ne görcsölj rajta hidd el hamarabb sikerül.Nálunk is így volt.23 hetes kismama
2008. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nem szabad ennyire elkeseredni rajta, ha nem gondolsz rá folyton sikerülni fog, hidd el, próbáld elterelni valamivel a gondolataidat, lekötni magad.Bár bevallom őszintén én mind a két terhességemnél úgy estem teherbe, hogy szex után a csípőm alatt kipárnáztam magam,nem szaladtam egyből a fűrdőbe.Nálam bevált.Kitartás!

2008. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ne aggodj nekem is 6 honapra sikerült a peteérést követő nap. én is kétségbe voltam esve de ne aggodj!! 8 hetes kismama
2008. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is azt nem írod, hogy mi történt!!!!Elment a baba vagy eleve teherbe sem estél plusz mennyi ideje ennek? Két dolgot tanácsolnék neked: először is, szedd csak az elevitet, de én jobban ajánlom a másik babvédőt, ez nem a reklám helye (gravida), mert több minden van benne, plusz jód is, ami nagyon fontos az idegrendszer fejlődéséhez. A másik, hogy előttem szólóakkal teljesen egyetértően: ne görcsölj, úgy legyetek együtt a pároddal, hogy nem a gyerek a lényeg, meglátod a psziché nagyon sok mindent befolyásol. És a legvégén: ha nagyon izgat a dolog, akkor csináltass a ciklusod 19-és 25-ik napja között két naponta egy progeszteron, prolaktin és egy ösztradiol vizsgálatod a véredből, mert abból kederül, hogy jó erős-e a peteérésed. A progeszteronnak ha jó erős az ovulációd, amely ahhoz is kell, hogy jó megtermékenyülés és beágyzódás legyen, majd fenntartsa a terhességedet 25 fölött kellene lennie. Ha ez nincs így akkor lehet szedni egy kis clostylbegitet, ami a peteérést serkenti. Ezt a ciklus 5-9 napján napi kétszer felet vagy kétszer 1-et kell szedni. ezt persze a dokid dönti el. Sok sikert kívánok!!!!!Egy saját tapasztalot leíró 12 hetes kismama!!!!

2008. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Tavaly 6 hetes voltam mikor el kellett venni a babát, mert nem fejlődött, illetve nem volt szívhang. Azóta is sikertelenül probálkozunk. Minden hónap egy újabb remény és egyben egy újabb csalódás. Vissza mentem az orvoshoz, azt mondta ne aggódjak, ha egyszer össze jött, jön majd megint. De mégsem. Tanácstalan és elkeseredett vagyok. Mi nem egy hónapja, hanem másfél éve próbálkozunk!
2014. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!