Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedjek valamilyen vitamint,...

Szedjek valamilyen vitamint, vagy igyak valamilyen teát, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisbabát, jókor is vagyunk együtt és imádjuk is egymást. :-), eddig mégsem jött össze. Augusztus óta próbálkozunk, tudom ez még nem sok idő, csak reméltem, hogy hamar skerül. Nem szedek smmilyen gyógyszert, semmilyen vitamint, nem iszom teákat. Kéne ilyeneket használnom, hogy sikeresebb legyen a dolog, vagy nincs köze hozzá?
2008. nov. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez nincs köze, de pl terhesvitamint ajánlják teherbeesés előtt és a folsavat is, hogyha mégis összejön szép egészséges kisbaba legyen.
2008. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhesvitaminból az Elevit a legjobb? És a folsavat lehet venni gyógyszertárban csak úgy, vagy fel kell iratni?
2008. nov. 26. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A folsav recept nélküli.

Elevit, vagy Gravida. Nekem az orvos anno a Gravidát ajánlotta jobban.

2008. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a málnalevél/palástfű tea kombináció nagyon bevált. Mensi első napjától pé-ig ittam napi 2 csésze málnalevél teát, majd pé után palástfű teát. 7 hónap sikertelen próbálkozás után, már az első teás hónapban meglett a pozitív eredmény. Hétfőn pedig már ultrahangon is láttuk a picurkát! :)
2008. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!