Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hét végén járó pocakos...

27. hét végén járó pocakos vagyok, és moziba szeretnénk menni. A multiplexes hangerővel árthatok a Babámnnak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

SZia.


Megkérdeztem a párom,és a barátnőm,előbbi hangmérnök,utóbbi védőnő,egyértelműen igen a válasz,ugyanis a pocakon keresztül is hall a baba mindent,és a hirtelen hangerőkülönbségek,és az ebből következő hanghullámok megijeszthetik a kisbabát és negatív hatással lehetnek rá,főleg a 27.héten.Barátnőm azt szokta javasolni,hogyha moziba is mentek,ne akciódús,ahol nagy hangkülönbségek vannak,és ne zenével teli(Mamma MIa,pl.) filmre menjetek,a romantikus,vagy művészfilmek talán!!!még nem ártalmasak,mivel ott ezekben nem nagyon szokott lövöldözés,autós üldözés lenni.

Egészséges kisbabát!

2008. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kimerítő választ! Nagyon sokat segítettél!
2008. dec. 21. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen(első voltam)
2008. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!