Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós lányom hirtelen miért...

6 hós lányom hirtelen miért van ennyit ébren? Hajnalban órákig énekelget, kurjongat, de vmi iszonyat hangerővel.

Figyelt kérdés
Persze az egész családot felveri,én se tudok aludni,a 2 éves tesója se.Csak anyatejes, bekerült volna vmi a tejbe?
2010. ápr. 14. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Fejlődési ugrás is lehet, nem tanult meg valami új dolgot mostanában? Mászás, kúszás, ülés, akármi? B.
2010. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem. 3 hós kora óta forog mindkét irányba de mást nem tud még.Nem is értem hogyan tud ennyit fent lenni egy huzamban...hajnalban 3 órát volt ébren majd aludt másfelet és most megint 2 órája ébren van...
2010. ápr. 14. 09:19
 3/12 anonim ***** válasza:
És fogzással hogy álltok? Napközben nem szokott nyűgös lenni? B.
2010. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, rendkívül nyugis baba, alig sír. És így hajnalban se sír csak kiabál, meg gajdol de nagyon hangosan...

Fogunk nincs még.

Megpróbálom neki majd a köv. hajnalban bekenni dentinoxal.

2010. ápr. 14. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet h felcserélte a napszakokat. Nappal alszik egyébként? Állítólag előbb utóbb minden gyereknél előfordul. Sztem ha nem sír, nem nyügis, csak ébren van, akkor nem fáj a foga. Ha nappal sokat alszik, talán próbáld meg tovább ébren tartani, vagy este lefekvés előtt hosszabb időre.
2010. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De édi lehet!
2010. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:) Nagyon édi :) Csak már nem látok ki a fejemből:) De még ez se zavarna, hiszen nyilván ennek is vége szakad egyszer, csak ez hogy a nagyobb gyerek is felébred rá ..és ha felébred éjjel, nem tudja kialudni magát, másnap exxtra hisztis. Amúgy is nagyon nehéz vele napközben mindenért balhézik, így meg még fokozottabban rossz.

( most is kiabál a lány az ágyában pedig ilyenkor már rég aludni szokott...)

2010. ápr. 14. 09:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az okát nemtudom és megoldást sem hosszutávra, DE az enyém is ezt csinálja! Édes, aranyos csak kicsit furi hajnal 3-kor egy gögicsélő babóca... Már mindent kipróbáltam vele.. Nem hagytam napközben sokat aludni, délután sürübben etettem, mert azt hittem éhes,de semmi. Max annyit tudtam elérni, hogy nem 3-kor kelt hanem 5-kor, ami mondjuk kicsit humánusabb :) Amugy nagyon mosolygós és nyugodt baba. Egy dolog viszont segitett egy időre.. talán neked is segitene.. Azt csináltam, hogy amikor ébredezett gyorsan még félálomban kivettem az ágyábol és az ölembe vettem mint amikor szopizik, de nem etettem, hanem a cumit a szájába nyomtam és nem hagytam felkelni. Ugy lefáradt abban, hogy próbálkozott, hogy elaludt.(ez kb fél órán keresztül csináltuk) Azt hozzáteszem, hogy nem erőszakosan lefogtam,hanem csak tartottam. Egy időre bevállt.
2010. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nem cumizik. (márhogy nem gond csak ilyenkor gond:)) az ujját szopizza vadul, úgy alszik el, dehát azt meg nem tudom a szájába tenni...Vagy megtalálja vagy nem...

Mindenesetre megpróbálom ma ébresztgetni gyakrabban.

Arra is gondoltam h nem elég neki már a tej? A fiamnak ezidőtájt kellett estére tápszer kiegészítés (de akkor nem volt annyi tejem) most van tejem de lehet h nem elég tápláló már neki??

Próbálkozunk a hozzátáplálással kb. 2 hete de fintorog, kilöki,nem szereti igazán a gyümölcsöt.

2010. ápr. 14. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A sajátombol kiindulva nem a kaja volt a baj. Ha nagyon éhes lenne akkor sirna. (szerintem) Mennyit alszik napközben?Az enyém kb 4 órát.Max 6-ot, de ezt is ugy hogy alszik két nagyobbat (2órát) és esetleg félórákat még ha elfárad játék közben.
2010. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!