Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova menjek genetikai vizsgála...

Hova menjek genetikai vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 10+3 hetes és volt egy hely ahova mentem volna,de olyan történeteket hallottam,hogy most nagyon megijedtem és szeretnék máshova genetikai vizsgálatra menni!!!

Kérlek ajánljatok nekem helyet hova menjek,hogyan kell oda jelentkezni és kb mennyibe kerül!!!

Köszönöm


2010. szept. 21. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik genetikai vizsgálatról van szó?
2010. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy akkor az Istenhegyi Klinika vagy a Magzti Diagnosztikai Központ a Bolgárkerék u-ban.
2010. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A 12 heti vizsgálatról van szó!

Második köszi a választ! Hallottam erről a helyről,közelebbit nem tudnál mondani hogy kb mit tartalmaz a vizsgálat és mennyibe kerül?

Köszönöm

2010. szept. 21. 16:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi most látom kettőről írtál, szval nem vagyok pesti,de felmegyek ezért ha jó és tapasztalt klinikáról van szó!!!

Köszönöm

2010. szept. 21. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:

én minden genetikai vizsgálatot az istenhegyin csináltattam, meg vagyok velük elégedve, habár elég drágák.

A Bolgárkerék utcairól is jókat hallottam csak.

Ha "csak" kombinált tesztet csináltatsz, az 28.000 Ft az Istenhegyin. Ha corionbiopsziát vagy amniót csináltatnál, az már nagyon húzós, 60.000 Ft a korionb. és pl amniót nem is csinálnak az istenhegyin,

2010. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én a bolgárkerék u.-ban csináltattam integráltat.Két vérvétel egy uh- 25.000 ft.
2010. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és második gyerek.Az elsővel is a bolgárkerékben voltam.

Van honlapjuk, telefonon kell jelentkezni...

2010. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvastam már az oldalt csak ugye nem tudok meg árat és hozzá tartozó vizsgálatról semmit!

Még azt szeretném kérdezni,hogy az Uh hány D???

Valamint mennyi időn belül kapok időpontot?

1 hét vagy annál több?

Azért érdekel,h tudok-e még nézelődni és tapasztalatokat szerezni!

Köszönöm

2010. szept. 21. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyi úti genetikai központ ára:

Kombinált teszt (uh+vérvétel) 30 000 Ft.

Nagyon kedvesek, profik, odamész, ha kitöltötted a papírokat, már hívnak is vérvételre, egy nagyon aranyos hölgyemény veszi le. Utána pár perc és hívnak az uh-ra. Tökéletesen felszerelt, profi uh gép, mindent magyaráznak, mutogatnak, nagy képernyős tv van előtted, mindent figyelhetsz, a párodat is kényelmesen leültetik. A vizsgálatról kapsz dvd-t is, ez benne van az árban.

2010. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bolgárkerék, csak ott olcsóbb, minél hamarabb menj el, ha integrált akarsz, ami a legpontosabb.
2010. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!