Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változtattatok a sminkelési...

Változtattatok a sminkelési rutinotokon, az általatok használt sminktermékeken terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Értem én itt azt, hogy alapozó, szempillaspirál, bronzosító, rúzs cseréje egy terhesség alatt is biztonságosan használhatóra, esetleg olyanra ami csak természetes összetevőkből áll? Ha igen, milyen ilyen márkák léteznek (én hiába keresek, nem igazán találok)? Gyakran sminkelek, nem napi szinten, de van hogy heti 4-5 alkalommal, ezért keresek ilyen jellegű termékeket.

2022. júl. 9. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2022. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig is Clinique smink- és arcápolási cuccokat használtam. Ezek hipoallergének. A természetes összetevőjű cuccok engem gyakran allergizálnak. Samponból Vichy továbbra is, szintén hipoallergén. Fürdéshez a hipoallergén Dove szappan. Nekem ezekkel nincs gondom.
2022. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem.



Eddig is oka volt, hohy azt hazsnàltam amit.. nem csak random leveszem a polcról a dolgaimat.

Ennek egyszerű oka van:

Nem kocasminkes vagyok. Naponta sminkelek.

Most 4 éve szültem a legnagyobb gyerekemet, azóta még nem dolgozom munkahelyen, mégis sminkelek.. nem teljes “vakolatot”, de korrektor szem alá, szemöldök, szem..

És szájbalzsam mindig van.

2022. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rajtam sminket elkészíteni a legnagyobb meló, úgy, hogy tényleg jól nézzen ki. Aki azt hiszi, hogy megvan 1 perc alatt, nem tudja, miről van szó és nem néz ki jobban.
2022. júl. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy vagyok vele mint #5-ös. Már jóideje nem sminkeltem gyerek előtt sem. Baba mellett meg időm sincsen.
2022. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta sminkelek. Utolsó két hónapban jöttem táppénzre, így előtte végig dolgoztam. Mindig ha utcára megyek teszek bb krémet és korrektort, ugyanis sok bőrhibám van, nagyon bajuszos és szakállas vagyok és a szőrtelenítés sok-sok pigmentfoltot hagyott rajtam az évek során. Így igazából nincs választásom, ha nem akarom hogy az emberek bámuljanak és kérdezgessenek.

A terhesség alatt nem cseréltem le semmit, ugyanis ezek váltak be eddig, UV védelemmel van ellátva és fed. Olyan nagy mennyiséget nem használ szerintem senki, hogy ártson a babának. A dm natúr kozmetikumait próbáltam korábban és nem jók sajnos.

Amúgy meg az egész világ káros a létezésre, persze tegyünk meg amit lehet, de a levegő se tiszta, tisztítószerek, mosogatószer, tusfürdő, festék, ételek stb.

A feléről nem is tudjuk hogy káros-e, de nem rakhatjuk magunkat se burokba, míg megszületik, meghát neki is itt kell majd élnie, ilyen körülmények mellett.

2022. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Retinolos termékek nem ajánlottak, másról én nem tudok.
2022. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem változtattam, de nem is viszem túlzásba alapból sem. Yves Rocheres arckrémet és korrektort használok, e mellé vékony tus és szempillaspirál. Én alapból próbáltam mindig a természetesebb felé húzni, így nem éreztem azt, hogy változtatnom kellene. Hétvégente, vagy szabi alatt pedig semmit sem használok, de tényleg minden így volt a babavárás előtt is.
2022. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!