Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan viseli ezt a borzasz...

Ki hogyan viseli ezt a borzasztóan nyomott, meleg időt?

Figyelt kérdés
30+ hetes vagyok, nagyon nehezen bírom ezt a meleget, a pulzusom is szinte állandóan 100 körül van, a vérnyomásom 115-130/60-80 között ingadozik
2022. júl. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizezem a hajam, iszok egy csomót, meg elég sokat megy a klíma, de fájdogál a fejem szinte folyamatosan..
2022. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Neked a klímától fájdogál a fejed, a 115-130/60-80 az jó vérnyomás. A 100 körüli pulzus sem veszélyes.
2022. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat iszom és vettem legyezőt és kis ventillátort
2022. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igazad van a klímával kapcsolatban, hogy attól fáj a fejem. Igyekszem majd mostmár arra korlátozni mikor nem vagyok pont ott a nappaliban csak ilyen dög melegbe elég nehéz, pedig nyilván nem is alatta ülök, hanem a szoba másik felébe.
2022. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 40.hetben járok, úgy bírom, hogy nem megyek ki reggel 8 után és este 8 előtt, és otthon megy a klíma, plusz le vannak húzva a redőnyök. Éjjel szelloztetunk, ha kell, meztelenül alszok. Legfelső emeleten lakunk.
2022. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok. Itthon a klíma alatt bírom. Csak akkor megyek ki ha nagyon muszáj (pl hètfőn NST) többit megoldja a férjem (bolt stb) ezt így lehet csak bírni. Alig vàrom a lehűlést.
2022. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Estére kezdenek kicsit vizesedni a lábaim, feszülnek. Hűtött jégzselé párnát rakok a lábfejeimre.

Levegőt nehezebben kapok, minden bajom van.😄

30. hétbe léptem ma.

2022. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!