Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétrobbanok az idegtől! Hogy...

Szétrobbanok az idegtől! Hogy lazitsak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Google-relaxation music
2010. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerult lazulnom februar ota...oktober vegere vagyok kiirva es most ujra beindult a bolondora...en bogok es ugy adom le a gozt. - szegeny ferjem! A kozepe az olyan jo volt. A luke allapotok elkerultek. En mar nem hiszek a relaxacios zeneben sem, csak a megvalto szulesben!
2010. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sétálj egy nagyot a parkban,ha lehet a pároddal,hallgass zenét vagy olvass olyan regényt,ami leköt és addig sem gondolsz legalább a téged nyomasztó dolgokra. Attól nem lesz kicsit sem jobb,ha idegeskedsz. Az neked is árt és a bébinek sem tesz jót.Gondolj arra a kis CSODÁRA,aki benned növekszik,hisz legfőképpen érte kell élned ezentúl!A szülés nem olyan borzasztó és csodálatos érzés,amikor a hasadra teszik...Szavakba nem lehet foglalni,amit akkor éreztem. Most egy éves múlt a lányom. Szóval TÜRELEM!
2010. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!