Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen egyszer kétszer...

32 hetesen egyszer kétszer barnás folyás. Mitől?

Figyelt kérdés
Orvosomnak már jeleztem azt mondta sok minden okozhatja. Együttlét után is jelentkezhet,de már nem szoktunk együtt lenni szóval ez kizárva. Megvizsgálni nem vizsgált arra hivatkozva nehogy nagyobb baj legyen. Pár napja megint elkezdődött hol van hol nincs barna folyás. Főleg azután ha többet mozgok de ha lefekszem és veszek be magnerotot akkor elmúlik. Baba mozog rendesen azzal nincs baj. Más volt már így?
2022. jún. 5. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, valószínű tágulási vérzés volt, csak ugye enyhe, emiatt barna volt már mire ürült. Az a necces ha élénk piros!

Szóval nekem is volt barnázásom, tisztasági betét is kellett. Pár nap eltelt így, végre jött a dokis látogatás, ahol megvizsgált és mondta hogy már nyitva vagyok, sőt a vizsgálat miatt a nyák dugó is elment másnap. Nálam emiatt volt. Nyíltam, nyák dugó is távozott - annak is van kísérő pecsételése.

2022. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma például egésznap pihentem nem is volt barnázás. Görcsölni egyáltalán nem görcsölök,semmi bajom. Legközelebb orvoshoz a 36.héten megyek. Szedem a magnerotot és pihenek:)
2022. jún. 5. 20:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked hanyadik héten volt?
2022. jún. 5. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahogy a 36 hét környékén. Már elkezdtem az nst-t azt tudom. Én sem éreztem semmi különöset.

Én látatlanban arra tippelnék, hogy vagy nyílik a méhszájad vagy nyák dugó indul. Utóbbi nem jelenti, hogy idő előtt lesz a szülés. Mindenképp mond majd a dokinak és figyeld, hogy változik-e a mennyiség és a szín. Egy hónap sok idő még addig, bármi van, inkább jelentkezz dokinál!

2022. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!