Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen vizes folyas vagy...

14 hetesen vizes folyas vagy magzatviz?

Figyelt kérdés
Volt mar kozepidos vetelesem, ott is napokig folyt a viz, de ott vereztem is,es nem is olyan regen volt ez. Lehet emiatt parazok ra mindenre. Tegnap kezdodott delutan, ereztem h fura folyas jon ki a huvelyembol, mint a viz. Se szine se szaga. Nemreg colt egy kis gombas fertozesem az par napja mult el, arra canesten kupot hasznaltam. Picit fel vagyok fazva, meg alapbol van egy minimalis inkontinenciam szoval nem tudom eldonteni most ez megis micsoda. Most delelott megyek orvoshoz, addig tudnatok egy kicsit tamogatni? Mert baromira felek.
2021. okt. 20. 06:48
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mit mondott a doki?
2021. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem hivott be, reggel 8 ota várok.
2021. okt. 20. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd írj mit mondott
2021. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Negyed 2kor kerultem sorra 😂 folyás, nincs vele teendo. Megnyugodtam kicsit 😊
2021. okt. 20. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Az szép.

De legalább jó híreket kaptál

2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, megérte várni. De mondta is a doktorur hogy barmi problemat eszlelek, inkabb menjek mint ne es baj legyen megint.
2021. okt. 21. 05:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!