Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a folyás normális kismamaként?

Ez a folyás normális kismamaként?

Figyelt kérdés
Kissé sárgás-fehéres, sűrűbb (keveset is iszok), szagtalan folyásom van. Nem sok mennyiségre, de minden nap van a tisztasági betéten.
2022. ápr. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is volt. Zavart a vegen mar olyan mennyisegben. 3 dokinal voltam egyik sem csinalt tenyesztest... Szoval vagy normális, vagy nem. Szamomra nem derult ki
2022. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kb a 20.hettol a terhesség végéig. Nekem azt mondta a doki, ha nem ég, nem viszket, nem fáj, akkor nincs gond és nem volt tenyésztés. Bar ott olvastam olyat, hogy másnak is csak ennyi tünete volt és így is kiderult, hogy fertőzés.

Biztos, ami biztos, említsd meg az orvosodnak szerintem.

2022. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"itt
2022. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az orvos tud biztosat mondani, de a szagtalan és kellemetlen tünetet nem okozó folyás tud normális lenni terhesség során. Az én orvosom azt mondaná, hogy meg kell nézni. Ami az egyiknél normális, a másiknál nem
2022. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van fehér folyásom + teszt óta. Az elmúlt hetekben nagyot nőtt a mennyisége. Zavaró lett, a combom is olyan volt tőle. Vettem intim mosót,és egy doboz lactofeel hüvelygélt, minden este tettem fel egyet 7 napon àt.Nem múlt el teljesen, de sokkal kevesebb lett.


26 hetes

2022. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!