Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bababörzés kérdés anyukák...

Bababörzés kérdés anyukák szerintetek sikerrel járok?

Figyelt kérdés
Most megyek hétvégén először a bababörzére. Már alig várom bár nemtudom, hogy sikerül e beszereznem amit szeretnék. Hiányzik még a kókuszmatrac, pelenkázóra a szivacs,néhány melegebb ruci meg apróságok mint pl. lázmérő, sterilizáló. Szerintetek sikerül ezeket megvennem? Újak és használtak is vannak? Sok olyan dolog van amit nem is tervezel, hogy megveszed de elcsábulsz? Mint pl? November elején születik a babám.
2010. szept. 14. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Énis most megyek hétvégén bababörzére.Már nagyon bevagyok zsongva.Énis sokmindent ott szeretnék megvenni.Én sem voltam még ilyenen.Lehet ugyan oda megyünk???:-)
2010. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a bababörzén nem is tudsz mindent beszerezni a mit akartál ajánlom figyelmedbe a vaterát ott is nagyon sok dolog van amire szükséged lehet és van hogy jó áron ki tudod fogni őket.
2010. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, szerintem ezeket mind nagy eséllyel be fogod tudni szerezni. Árulnak új dolgokat is, mert sok cégnek (bababoltok, gyártók, forgalmazók) van standja.


Szerintem biztos lesznek dolgok, amikre elcsábulsz, pl. játékok, dekoráció, stb.


Én már írom a listát, hogy mit akarok nézni. 2 lányom van, jönnek ők is, az biztos, hogy fognak kapni vásárfiát :) Ezt majd ők kiválasztják maguknak.

2010. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,én imádom a bababörzét és alig várom,hgoy szombat legyen.Van használt és új cucc is,használt több.Mindent be tudsz szerezni,lesznek majd olcsó,de silány,ill. picit drágább,de jó cuccok is.Szerintem a felsoroltak közül mindent be tudsz szerezni itt.Sajnos mindig elcsábulok olyan dolgokra is,amit előre nem terveztem,játékok,még több ruha,mint kéne stb.
2010. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok megint, én is nagyon be vagyok zsongva már! Én már 4 és fél éve járok, és nagyon imádom!!!
2010. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem is első babám és még nem voltam az expón sose...azt mondják a fórumozók hogy iszonyú a tömeg és tolongás...én azért elmegyek és legfeljebb többet nem megyek ha olyan szörnyű...nekem is már csak pár holmi kell a nagyja megvan...én a teszvesz és a vatera aukciós oldalról is vásároltam már és nagyon jó! tegnap vettem egy mellszívót sterilizálóval és cumisüvegekkel kompletten avent-os és 10000ft-ot adtam érte...(új ára kb 30 lenne)de ha te újat akarsz az is van az oldalakon!

a börzén főleg használt dolgok vannak főképp olyan kismamik viszik ki akik már nem veszik hasznát de kidobni természetesen hülyeség lenne hisz alig használt holmik ezek...minden van kocsitól bútorig ruhától a használati tárgyakig minden...és sok sok gyerekrendezvény meg tanácsadás is...nézd meg a honlapjukat!

ja és a turik is hasznosak nagyon!én ott vettem kb 30-35db ruhát 5000ft volt összesen és van ami origilált még rajta a cimke is...jó minőségű angol cuccok (pl.next)amik bababoltban 10xes áron kaphatók...tuti meg tudod venni ami kell! sok sikert! 25+2km

2010. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol lesz a baba börze?
2010. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A BNV területén


[link]

2010. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy látom mindenki bevan már zsongva. :) Én is már számolom a napokat. remélem lesznek téli cuccok is bár ahogy írjátok minden van. :)

Jó börzézést nektek is! :)

2010. szept. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!