Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok és vagy két...

16 hetes vagyok és vagy két napja nagyon faj a tenyerem. A tenyér közepétöl lejjebb. olyan mint amikor sokat állok és fáj a sarkam. Mitöl lehet? Mással fordult elö?

Figyelt kérdés
Nem támaszkodom vagy ilyesmi.Sokszor felmegy a vérnyomásom lehet attol?De egész nap mitöl fájhat?
2008. dec. 17. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a magas vérnyomástól nem fájt még sosem a tenyerem. Lehet csak megnomytad valahol, és nem is vetted észre. De inkább kérdezd meg az orvostól, hátha találkozott már ilyennel, hogy mi lehet... Lehet meghúztad kicsit valamikor. Kend be izomhúzódásra való krémmel-legjobb a gyógyszertárban házilag csinált-és tekerd be fáslival, vagy ronggyal. Hátha beválik...
2008. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!Ténleg nem tudom mitöl lehet!Nem emlékszem hogy tettem volna vele valamit!Remelem semmi komoly!Nyomásra érzékeny!Januarba megyek dokihoz akkor késö lesz megkérdezni?
2008. dec. 17. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem késő akkor sem. Nem hiszem hogy komoly baj lenne. De ha aggódsz, akkor akár a háziorvosodat is felhívhatod hogy mi ez, van e ötlete...
2008. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!