Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasamon már a baba látszik,...

A hasamon már a baba látszik, vagy csak a hízás látszódhat meg?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és már van egy kis hasam. De kb 3 hét alatt híztam is 3 kg-ot. Szóval honnan kezd nőni a pocak? A bikinivnaltól? Mert nekem úgy az egész hasam nőt, de legjobban a köldök környékén.
2010. szept. 13. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
14 hetesen már nekem is rendes kis pocakom volt! Akkor már mindenki kérdően nézett a hasamra :-) Igen, bikinivonaltól kezd nőni.
2010. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nyilván a baba még nem akkora hogy Ő látszódjon,de mivel odabent Ő már növekszik,egyre nő a magzatvíz mennyisége,a méhed nyomni kezdi a többi szervedet ,helyet csinálva magának,azért nő a pocak és azért látszik már ilyen korán a pocak.persze akinek esetleg előtte volt egy kis feleslege annak talán jobban látszik,de ott van pl a Rubint Réka Ő vékonka és neki is nagyon látszik már hogy babás. Én 12 hetes vagyok és már jócskán látszik rajtam.de nekem mindegyik terhességem hamar látszott.egyébként nekem is a köldökömnél a legnagyobb,pedig a bébi jócskán lejjebb van még.kellemes babavárást kívánok Neked!üdv 3 gyerekes anyuka
2010. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!