Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért adatik meg olyan emberek...

Miért adatik meg olyan embereknek a gyerek akik nem is akarnak és akik már régóta tervezik nem sikerül nekik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha így beszélsz egy meddő nővel, hogy "nyuszika" biztos nem volt 2 év az a 2 év. Aki keresztül megy ezen az tudja milyen krva szar nem csak az hogy a jucika terhes lesz vagy sem, hanem az egész világ körülötted.
2022. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

12#

Haha.. Ha.

Pcos+ ir vagyok. Ennyit erről. Túl vagyok 3 kemény terhességen, 2 sürgősségi császáron és egy programon.

Első 2 év után sikerült.

A második fél év és a harmadik is.. Spontán.

Nem. Csak nem vagyok ilyen megkeseredett, hogy MÁSOKAT HIBÁZTASSAK, olyanért amiről nem tehetnek.

Nem voltam irigy, és tudod miért?

Mert magammal és a férjemmel voltam elfoglalva, nem mással.. Nem mutogattam újjal senkire bezzegelve, mert semmi értelme. Az egyetlen aminek értelme van, ha ELFOGADOD, hogy probléma van, és megoldod.

Nem voltunk rágörcsölve, nem méricskeltem meg tesztelgettem. Élveztük egymást, egymás társaságát, a szeretkezés nem kötelező aktus volt..

Szóval ennyit a nagy okosságodról, hogy nekem/nekünk mi volt.

2022. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Itt senki sem mást hibáztat. Nem a másik hibája hogy neki lesz gyereke, nekem pedig nem. De attól még érezhetem rosszul tőle magam, hogy nekem nem sikerül.


A pcos az semmi, az egy javítható állapot, ami sokaknál az égvilágon semmit sem befolyásol, csak van akinek nem ilyen egyszerű a helyzete.


Vannak olyan állapotok amit nem lehet megoldani, mert az orvostudománynak nincs rá megoldása. Lehet reménykedni, hogy a x. lombik majd sikerül, de valószínűbb hogy nem.


És had essen már rosszul az embernek hogy az élet igazságtalan. Mert az.

Annyi lenne a kérés hogy emiatt ne rúgjanak a földön fekvőbe még pluszban ezekkel a hozzászólásokkal.

2022. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Hm. Az önsajnálattol esett már valaki teherbe? Nem.

Nos minél előbb abba hagyod az önsajnálatot, a másokra valós ujjal mutogatást, annál előbb kerülsz lelkileg önmagaddal egyensúlyba..

2022. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazságtalan az élet, hogy aki bántalmaza a gyereket meg amiket hiradokban mondanak sok borzalams dolgot azoknak öszejön a baba. akik pco megm inden beegség miatt nehezen, vagy nem jön össze azokkal az éelt kicseszik. betegségek kezelve vannak,van reméyn addig szülhet
2022. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!