Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtétek érezni...

Hány hetesen kezdtétek érezni hogy mozog a baba? és mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16. héten éreztem belém rúgott...
2010. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 poci-maci ***** válasza:

Szia nekem az első terhességemnél olyan 23ik héten kezdett el mocorogni! OLyan mint amikor a pillangók repkednek leginkább ehez tudnám hasonlítani!

A mostani terhességem alatt már 18 hetesen éreztem. Először ilyen buborékolás félét éreztem aztán jött ez a pillangós érzés!

2010. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első baba:

14. héttől néha buborékolás szerűség, ami bélmozgáshoz hasonlít.

16. héttől már egyértelmű volt, akkortól "bökdös" állandóan:)

2010. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én most 17 hetes vagyok. Folyamatosan kb. 4 napja érzem a babámat (tehát a 16. hét óta). Olyan morajlás szerű érzés. (Vagy buborék, vagy nem is tudom pontosan.) Néha bökdös is kicsit.

Előtte is éreztem már kb. a 15. héttől, de akkor még csak ritkán, és egy-egy pillanatra csak.

2010. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kislányom a 17. héten egyértelmű rúgással indított.

Második gyermekem a 14. héten kipukkadó buborékhoz hasonló érzéssel lepett meg, aztán onnantól kezdve minden nap éreztem egy kicsit, egy idő után szintén egyértelmű rúgásokat produkált.

2010. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem valami furát, mintha kaparászna bennem valaki, de utána 2-3 hétig semmit, utána már egyértelmű rúgásokat.

Másodiknál a 14.héttől kaparászást, majd rúgásokat 17-18.héttől.

2010. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16.héten a hátamon fekudtem és tévéztem egyszer csak belém rugott. Felébresztettem apucit is és o is érezte, ahogy ficánkol a baba.


23 hkm

2010. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) már nagyon várom ezt a pillanatot:) 12 hetes vagyok!:)
2010. szept. 14. 08:05
 9/12 anonim válasza:
Én most 34. hetes terhes vagyok! Első babánkat várjuk a férjemmel. Én a 19. héten éreztem először. Pont aznap amikor betöltöttem a 19. hetet. Akkor leginkább tényleg olyan volt mintha kis buborékok mozognának a hasamban, de rögtön felismertem, hogy a kislányunk az! Hamar erősődtek a mozgásai, azóta pedig már nagyon nagyokat tud rúgni! Én imádom amikor mozog!
2010. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 hét 4 naposan (2. gyermekem). Úgy, hogy csak erre figyeltem oda, többnyire fekve, vagy nyugalmi helyzetben ülve. Finom mocorgás, nyújtózkodás, fordulás. Amikor közelebb van a hasfalamhoz, akkor nagyobb mozdulásnál, megfordulásnál szabályosan kis keményebb dudorocska volt - egyponti nyomásérzéssel - érezhető egyik oldalon néhány másodpercig. Egyébként ilyen korán tenyérrel kívülről nemigen érezhető.
2010. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!