Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után hányadik napon...

Ovuláció után hányadik napon kezdtetek érezni alhasi fájdalmakat vagy hasonlót amikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Már aki érzett, természetesen ahhoz szól a kérdés. És milyen jellegű volt? Mindig egyforma erősségű volt? Vagy eleinte még csak enyhén fájt majd később erősödött? Vagy végig csak enyhén éreztétek?
2011. ápr. 6. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ovuláció után egy hétig éreztem a hasszurkát. Tudtam, hogy terhes lettem. Rá 10 napra(nem várt előtt voltam még) pozitív lett a tesztem! Most vagyok 14 hetes kismama. Szóval van remény és sok sikert kívánok!
2011. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkált, nyílalt. A legtöbbször oldalt fekvésben éreztem. Akkor sok helyen olvastam, hogy nem lehet érezni, én előtte sosem éreztem ilyet, szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. Az ovulációt sosem éreztem, mások azt mondják azt szokták... Szerintem ha azt lehet, akkor a beágyazódást miért ne? Én kb. a 7-8. naptól éreztem, legalább egy hétig... Ezt felváltotta a mindjárt megjön érzés, de addigra már pozitívat teszteltem :)
2011. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jöhetnek még a tapasztalatok.

Én ovu után vagyok 5 nappal és furcsa érzetem van az alhasamnál...remélem nem valami bajom van.

2011. ápr. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!