Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdte berendezni a...

Ki mikor kezdte berendezni a baba szobát, és mikor kezdtétek el kimosogatni a ruhákat és a többit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok, a baba ruhákat múlt héten mostam vasaltam ki. A kiságy akkor fog állni készen mikor én a kórházban leszek. Remélem még ma.. :)
2009. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudtok várni addig!???Én 20 hetes vagyok, februárra vagyok kiírva.De én már karácsony előtt be akarok pakolni mindent szobába és a ruhákat is rendbe akarom tenni!Hogy ne az utolsó pillanatba kelljen mindent megcsinálni!
2009. szept. 17. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeritem a ruhákat jobb az utolsó pár hétre hagyni szerintem. A babaszobát meg akkor rendezitek be amikor szeretnétek.
2009. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én február végére vagyok kiírva,de tuti berendezzük a babaszobát karácsony előtt.
2009. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én november 8-ra vok ki irva mi a multhéten vásároltunk be átmostam minden ruhát és bevan már rendezve a baba szoba ugyse birtam volna tovább.
2009. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én dec 7-re vagyok kiírva,de a babaágyat csak most fogjuk megvenni.A ruhákat olyan 35-36 hetes korom körül szerintem rendbe teszem.Az ágyat meg apa felállítja,míg mi a kórházban leszünk.
2009. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én dec. 3-ra vagyok kiírva, és már alig bírok magammal. :) Ráadásul nekünk már minden meg van, mert van egy 3 évesünk akitől most a tesó örökölni fog. Tehát csak pakolom a cuccokat jobbra-balra, csinálnám, de nagyon. Nehéz visszafogni magam. :) De úgy döntöttem, hogy a fiam szülinapja után (október közepe) szépen rendbe teszem a szobát és elkezdem kimosni a rucikat, bepakolni a táskát... A nagyobbikkal veszélyeztetett voltam, akkor már a 28. héten kész voltam mindennel, mert nagyon nagy volt a koraszülés veszélye és nem akartam a véletlenre bízni, tehát megcsináltam. Ehhez képest túlhordtam, de én örültem, hogy kész volt a szoba. A rucikat meg átöblítettem a 36. héten mégegyszer. :)
2009. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegemnel a ruhakat 36 hetesen mostam es vasaltam ki. (Sokan remisztgettek, hogy ez milyen hosszu es nehez munka, ezt en cafolom, a mosogep mosott helyettem, en csak teregettem, majd vasaltam. Kozben ismet mosast inditottam. Ezek a falatnyi ruhak telen, lakasban par ora alatt megszaradtak, ket nap alatt keszen volt minden ugy, hogy messzirol sem csak ezt csinaltam. A vasalas ekkora ruhacskaknal kb egy-ket mozdulat.)

Utana bezsakolva vartak a ruhak a szulest, csak akkor pakoltam be oket a szekrenybe miutan hazaertunk.

Velunk egy szobaban volt a baba, nem volt kulon babaszoba, igy a kisagy felallitasa es a pelenkazo osszerakasa, attorolgetese volt a berendezkedes folyamata. Ezt 37 hetesen csinaltam, hogy ne porosodjanak ido elott, ugy voltam vele, hogy ugyis a ferjem szerel, ha esetleg korabban megszulok, akkor megcsinalja o egy-ket ora alatt nelkulem.

Most varom a masodik babat, ugyanigy tervezem.

2009. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 31. hétben vagyok és tegnap szerelték össze a bútorokat. Ma kitakarítottam mindent és holnaptól kezdek el mosni, pl. a matrac huzattal kezdem... majd a ruhácskákkal fejezem be. Én már nehezen mozgok, mert nagy a hasam és egyedül csinálok mindent, így nem bírnám szusszal ha később kezdenék neki. És tudom csak akkor leszek nyugodt, ha mindennel elkészülök, a hátralévő heteket pihenéssel szeretném tölteni.
2009. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még csak 22 hetes vagyok, de már előre írtózom az egésztől, mert félig-meddig kész lakásba fog jönni a babó. Szóval először ágyat cserélünk magunknak, kandallót rakunk, az egy lakható szoba mellé télire lakhatóvá teszünk még egyet. Utána mosógépet veszünk, mert még nincs, és majd csak utána kezdem kimosni a babacuccokat. Kiságyat majd csak utolsó percben veszünk, valszeg addig fogja a párom összerakni, míg a kórházban leszek. Az idő pedig nagyon sürget.
2009. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!