Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen magas hcg-val van esely...

Ilyen magas hcg-val van esely ra hogy nem ikreket varok?

Figyelt kérdés

Lombik beultetes utani 13.napon 2414 a hcg

Volt mar vkinek ilyen magas egy babaval a hcg? V ikrekre keszuljek


2022. márc. 11. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne készülj ikrekre, a hcg szinjtéből nem lehet erre következtetni.
2022. márc. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen 50.000 felett volt a hcg. Jól rám is ijesztettek, hogy ez abnormális. Azóta másfél éves, egészséges a kislányom és csak egyke volt mindig is.
2022. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem extrém magas.
2022. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem olyan magas. Nekem is bőven volt ennyi a fogantatás után kevesebb mint 13 nappal, és csak egy baba volt.
2022. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne készülj ikrekre, mert ez a HCG szint csak egy babát rejt. Valakinek bejön ez a dolog, hogy a HCG szint az egy babásokénál magasabb akik ikrek fogannak meg.
2022. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat pedig ikrek lettek😃
2022. márc. 21. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
5# vagyok. Kérdező. Gratulálok! Sok sikert, sok boldogságot! Ez ám a meglepetés, nagyon meglepődtem és sokan 1 babával leszel terhes dologban hittek. Remélem jol vagy te, és babák is? Sokkot is kaptál, hogy beigazolod az iker aggodalmad.
2022. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat annyira nem kaptam sokkot, mert sejtettem:) valahogy ereztem is meg hat en ertem h a hcg egy babaval is lehet ennyi, de altaban azert joval kevesebb:) nagy feladat lesz az biztos de boldogok vagyunk es nagyon varjuk oket :)
2022. márc. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!