Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Többi lent.

Terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kb egy hete késett lassan 8 napja a menszeszem, hánytam is, csináltam tesztet már esti vizeletből pozitív lett a teszt, másnap egy clearskin hétszámlálósat is csináltam, aszerint 5+ hetes vagyok, azóta egy hét telt el, nagyon örülünk neki, de csak jövőhét szerdára kaptam időpontot orvoshoz, meg vannak a tünetek, azóta se véreztem egy cseppet sem, brutális étvágyam van, hányinger stb, a lényeg, hogy a férjem előre elmondta a családjának örültek nagyon de nem akartam tudatni velük amíg orvos nem mond semmi biztosat! Szóval félek a pofára eséstől, hogy ne adj isten mégis valami más áll az egész mögött, bár valószínű, hogy nem, na de az ördög nem alszik! Szerintetek ne parázzak ennyire rá? (Első baba)

2022. márc. 9. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző voltam: nekem sokkal megterhelőbb magamba folytatni az érzéseket. Szó szerint kifakadtam, miután megtudtam, hogy babát várunk. Így legalább szabadon beszélhetek erről a családnak/barátaimnak. Felszabadító érzés :)
2022. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10/11 ezzel én is így vagyok, mi 7 hetesek vagyunk, nagyon elmondanank már a férjemmel a családnak, de nekem van némi ellenérzésem is ezzel kapcsolatban. Nem igazán tudom melyik lenne-e jobb, hallgatni h mit miért nem eszek iszok v cigizek vagy elmodani ?!
2022. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11-es, köszönöm, most azért kicsit megnyugodtam hálistennek eddig nálunk is minden rendben :) Nektek is boldog babavárást!☺️


12: én attól féltem, hogy esetleg elvetélek vagy bármi, ezért nem akartam elmondani de ha megtörténne (ne adja Isten) akkor a családom segítene lelkileg összeszedni magam ezért már egyáltalán nem bánom, hogy megtudták!

Ha te is így vagy velük akkor szerintem mondd el :)

2022. márc. 12. 19:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Gond sajnos nem csak az elején történhet. Szoval tenyleg mindegy mikor mondod el persze ezt te tudod.
2022. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A babád veled marad kérdező és egészséges lesz. nem fogsz elvetélni, de ha mégis az nem akorai elmondástol lesz. vannak akik 12.hét előtt el kell mondani. pl:munkahely, betegség miatt.
2022. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!