Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Többi lent.

Terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kb egy hete késett lassan 8 napja a menszeszem, hánytam is, csináltam tesztet már esti vizeletből pozitív lett a teszt, másnap egy clearskin hétszámlálósat is csináltam, aszerint 5+ hetes vagyok, azóta egy hét telt el, nagyon örülünk neki, de csak jövőhét szerdára kaptam időpontot orvoshoz, meg vannak a tünetek, azóta se véreztem egy cseppet sem, brutális étvágyam van, hányinger stb, a lényeg, hogy a férjem előre elmondta a családjának örültek nagyon de nem akartam tudatni velük amíg orvos nem mond semmi biztosat! Szóval félek a pofára eséstől, hogy ne adj isten mégis valami más áll az egész mögött, bár valószínű, hogy nem, na de az ördög nem alszik! Szerintetek ne parázzak ennyire rá? (Első baba)

2022. márc. 9. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván terhe vagy, ha a teszted pozitív. Én se mondtam volna el mondjuk az UH előtt (meg amúgy a 12. hét előtt se, de mindegy), de nem ezen múlik a terhesség sorsa.
2022. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne parázz, nem ezen múlik hogy megmarad vagy nem a baba.

De pont ez miatt is érdemesebb lett volna várni.

2022. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a clearskin teszt? Maximum clearblue és az sem mutat olyat hogy 5+ 🤷‍♀️
2022. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Terhes vagy pont, ettől még bármi lehet a későbbiekben, de erre nem szabad gondolni. A férjed meg lehetne kicsit diszkrétebb, jó hogy nem akkor közli, amikor az aktus megtörtént.
2022. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Terhes vagy, ez egyértelmű, de én sem kiabáltam volna el.

Kb 6. héttől kezd verni a baba szíve, addig akár lehet elhalt vagy méhen kívüli terhesség is. Ezért orvosi vizsgálat előtt biztos nem kürtölném világgá.

2022. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem a világnak kürtölte el hanem a családjának.🤦🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

Istenem, ti nem mondjatok el, mas igen. És?🤣 soha nem értettem amikor itt sokan megakarjak magyarázni hogy “én ilyenkor még nem mondtam el senkinek csak a 12. hét után, szerintem neked se kene mert bármi történhet”

Akkor mondja el mindenki amikor akarja.

2022. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os Igazad is lehetne, de ő ezt úgy csinálta, hogy a felesége ezzel nem értett egyet. Azért ez elég nyomós indok arra, hogy befogja a száját.
2022. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt megértem persze, de szerintem az is érthető hogy annyira orult a férje hogy nem tudta nem elmondani. Szerintem abban semmi nincs hogy a családnak elmondta. Ha mar a haveroknak meg ismerősöknek, na az már az.
2022. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 3-as clearbluet akartam írni, 3+-t írt ki, melynél az orvos valószínűleg 5+ héttel fog számolni, az útmutató szerint!!
2022. márc. 9. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első terhességemnél mi nem tudtuk magunkba tartani a nagy hírt, és elmondtuk azonnal a családnak és barátoknak.

Bennem a 12-ik hétig volt egy kis félelem, de minden negatív gondolatot elhesegettem. :) Most 1 éves a kis lurkó :)



A második terhességem a napokban derült ki, szintén nem tudtuk magunkba tartani az örömhírt... Erről a várandósságról is minden családtagunk és közeli barátunk tud.


Én úgy vagyok vele, hogyha ne adj isten baj történne, a csaladunknak/barátainknak azt is elmondanánk. De bízom benne, hogy ezúttal is minden rendben lesz. :)


Boldog babavárást:)

2022. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!