Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok és...

27 hetes terhes vagyok és olyan érzésem van. Mint amikor megakar jönni, de nem görcsöl csak az a fura érzés. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen volt párszor nekem is, általában olyankor, amikor rendesen meg kellett volna jonnie, a dokim szerint a méh "be van programozva", és néha még aszerint mukodik. Ennyi idos terhességnél már néha érezhetok kisebb méhosszehuzodások, amik még nem igazi joslofájások, de valami hasonlo, dolgozik a méh, "gyakorol".Ha nem gorcsolsz, valoszínuleg nem is keményedik a hasad és csak itt-ott érzed, nem állandoan, akkor nem lehet baj. Probálj pihenni.
2008. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmit éreztem én is a 26. hét környékén, és utána hirtelen nagyott nőtt a hasam - nem tudom van-e összefüggés, de én úgy érzem, igen.

Üdv. 31 hetes kismama

2008. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. dec. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!