Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyi esély van rá,hogy...

Menyi esély van rá,hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
Menyi esély van arra ha Tesin szekrény ugrást és minden más nehéz dolgot fog kérni a tanár hogy elvetéljek vagy valami gond legyen?
2010. szept. 9. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hiába írja mindenki azt hogy én azt akarom hogy elvetéljek teljesen nem így van épp ezért kérdeztem meg de amúgy is megbeszéltük hogy felmentést kérünk és anyum tud róla.
2010. szept. 9. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető, hogy kiskorú a kérdező, de nekem az egyetemen is volt 4 féléven keresztül kötelezően tesiórám. És most az 5.ben hordom a babám (:


21hetes km

2010. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Helyesírás alapján nem hiszem hogy egyetemista..
2010. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is egyértelmű, hogy azt akarja, hogy elmenjen...
2010. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az egyetemen kötelező tesióra, ez igaz, de nem ilyen "dedós" dolog, hogy szekrényugrás. Aerobic, tenisz, asztalitenisz, kondi, ilyesmik voltak, és lehetett választani, hogy melyiket veszed fel. Persze ez iskolánként eltérhet, de ez a szekrény ugrásos dolog nem jellemző a felsőoktatásra. Persze az a kérdező dolga, hogy hány évesen vállal gyereket, de számomra akkor is furán hangzik a kérdés, és nem az aggódást érzem benne. De mindegy, a kérdést megválaszoltuk, a többi az ő dolga.
2010. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!