Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok az uh...

4 hetes terhes vagyok az uh szerint. Egyre erősebb barnás folyásom van. Van még esély rá, hogy megmarad a magzatom, vagy biztos, hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most pont meglenne egy mensi, amit lehet hogy a szervezeted nem ért még, hogy mi is történik, ezért barnázol..nekem is volt és azt mondta a doki, hogy ha erősödne, vagy görcsölnék azonnal menjek be, lehet a folyamatot már nem tudná megállítani, de minél előbb megyek annál többet tud segíteni. szerintem, ha erősödik menj dokihoz, de lehet, hogy az uh bolygatott meg.
2008. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség korai szakaszában viszonylag gyakori a barnás véres folyás, ez még nem azt jelenti, hogy elvetélsz.

De bármilyen erdetű és mennyiségű vérzés esetén spuri az orvosodhoz, de ha még nem választottál dokit, akkor is a szülészeten meg kell, hogy nézzenek most hétvégén is.

Nekem a négy gyerkőcből az elsőnél volt ilyen. A többinél már nem.

2008. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne parázz! Az előző hozzászólóval értek egyet.

Plusz barnázás lehet attól is, hogy mikor beágyazódik a manó, megsérül egy apró hajszálér. És ha négy hetes vagy, akko két hete fogant, tehát nemrég ágyazódhatott be.

Másrészt vannak nők, akik végig menstruálnak. Én 12 hetes koromig végig vérezgettem, kisebb megszakításokkal. Utólag megláttam benne a rendszert, kb négyketente kezdődött mindig újból. Mondjuk nekem feküdni kellett ezalatt, és vitaminokat, meg progeszteront szedni 12 hétig, hogy növeljem a megtartás esélyét. Aztán annyira sikerült megtartani, hogy két héttel tovább maradt a pocakban.

És az eredmény: Egy tündéri, egészséges és hihetetlenül gyorsan fejlődő 5 hónapos csajszi...

És a végeredmény: Egy tündéri 5

2008. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem lebaszott a doki, hogy máskor ne menjek, mert úgyse tud mit tenni, a vizsgálattal többet árt. Mondjuk egy paraszt volt... Szerintem is konzultálj dokival, de előtte telefonálj oda! (az öt hónapos kislány anyukája)
2008. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én öt hetesen váratlanul egyik napról a másikra vetéltem el spontán.telefonáltam a dokinak azt mondta ha erősödik a vérzés menjek be addig pihenjek hátha megmarad, sajna nem, egyépként azt mondta 2 nap mulva meg uh-z mert nem tehet semmit ha spontán elakar menni.a jo hogy nem kellett küret. menj el a dokidhoz pár nap mulva.sok szerencsét
2008. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 6 hétig volt vérzésem folyamatosan és megmaradt a babó!Pihenj sokat!
2008. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, holnap irány a doki mindenképpen, mert erősödött a barnás folyás, inkább alvadt vérnek tűnik. Már nem nagyon reménykedem, de azért köszi mindenkinek!
2008. jún. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!