Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyi esély van rá,hogy...

Menyi esély van rá,hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
Menyi esély van arra ha Tesin szekrény ugrást és minden más nehéz dolgot fog kérni a tanár hogy elvetéljek vagy valami gond legyen?
2010. szept. 9. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az első trimeszterben (12 hétig) én semmiképp nem csinálnék ilyeneket. nem nagyon ajánlott, van rá esély, hogy elvetélsz, de hogy mekkora ki tudja. érdemes vigyázni.

később is inkább a terhestorna ajánlott, ami visszafogottabb, nem olyan megerőltető tornát jelent.

2010. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Iskolaorvos vagy a nogyogyasz ir igazolast es felment tornaorarol.
2010. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy elvetélj, nem hiába nem ugrálnak a kismamák a terhestornánk. Mondd meg a tanárnak, hogy terhes vagy, akkor nem fog szekrény ugratni veled, de mást sem. Minden olyan, ami rázkódással jár, vetélést okozhat (futás, ugrálás, bringázás...)
2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves vagy, Gyöngyvirágom?
2010. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

na egy újabb kiskorú....

az iskolaorvos felmentést add. inkább szólj, mintsem elhaljon a baba



.... NO KOMMENT.....

2010. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Tuti 18 alatt vagy...és a szüleid is biztosan nem tudnak róla, mert akkor nem itt kérdezted volna ezt meg, hanem ők is megmondták volna neked, hogy mi a teendő ilyenkor. Háziorvos, nőgyógyász, iskolaorvos mind adhat erről igazolást. Nekem kicsit úgy tűnik, pont azt szeretnéd elérni, hogy elmenjen a baba. Pedig ez nem jó vicc, sokkal rosszabbul járhatsz mint az abortusszal, fájdalmakkal járhat,és akkor is el kell menned orvoshoz,kórházba, mert megvan a veszéje, hogy nem tisztulsz ki rendesen,benn marad valami, és súlyos következményekkel járhat. Úgyhogy ha nem akarod a babát, menj inkább abortuszra, ha meg akarod, akkor ne tesizz, kérj igazolást.
2010. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
felmentés joggal járj neked. nehogy szekrényugrást, meg hasonlókat csinálj!
2010. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont hogy el akar vetélni a kérdező....valahogy ez tűnik ki a kérdéséből....
2010. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a cél ( ez durva), hogy elmenjen a baba. Ne fontolgasd az esélyeidet, és főleg ne kísérletezz, mert akár az életedbe is kerülhet.Ez nagyon veszélyes, és nem játék.Ha ahhoz eléggé nő voltál, hogy széttedd a lábad ( bocs, hogy nem pátyolgatlak), akkor vállald is fel a következményeket.Általános iskolásként tényleg nem kéne szülni. Legalábbis én utoljára akkor ugrottam szekrényt.Ha tényleg nem akarod ezt a gyereket, beszélj anyukáddal, és menjetek el együtt az orvoshoz. Sajnos csak az abortusz az egyetlen lehetséges megoldás, ha nem akarod.Én mindig azt mondtam, hogy nem kell teherbe esni.ELŐTTE kéne gondolkodni, és akkor most nem lennél nyakig sz*rban, már bocs!Sose értettem, hogy miért nem lehet védekezni??Vagy ha már becsúszott, még mindig ott van a sürgősségi tabletta.Ez olyan szomorú...
2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én gimiben is ugrottam
2010. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!