Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bíztatóak a méretek vagy...

Bíztatóak a méretek vagy sajnos nem jó irányba mennek a dolgok?

Figyelt kérdés

Menses szerint 6+4 hetes vagyok. Ma az ultrahangon 5+3 volt méretei alapján. A következő adatokkal: szabályos petezsák, 8,4 mm, benne szikhólyag 3,7 mm és embrió 1,3 mm. Szívműködés még nem látható. Egy hét múlva újra ultrahang.

Ezek a méretek jók egyáltalán? Vagy még nagyobbnak kellene lennie?


2022. jan. 17. 13:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Végig egy héttel kisebb volt, de fejlődött rendesen. 10 hetesen volt 9+2, minden rendben volt, keze-lába, vert a szíve, lubickolt odabent. Aztán 11 hetesen barnázni kezdtem, volt néhány vércsepp is. Kaptam progeszteront, de nem hagyott nyugodni a dolog, csak elmentem ügyeletre. Ott kiderült, hogy 2 hete, az ultrahang után 1-2 nappal megállt a szíve. 9+4-nek írta a gép a mérete alapján. 12 hetesen műtöttek, nem indult be a vetélés. De biztosan nem a mérete volt a gond, valami kromoszóma hiba lehetett, vagy a szívének a kialakulásánál lehetett valami baj, azt gondolom. Persze megtudni sosem fogom.
2022. márc. 5. 11:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kérdező, én is így jártam sajnos csak 9hetesen állt meg, 11 hetesen műtöttek. Kitartást!
2022. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom a te esetedet is! A hőm még mindig 37, pedig 5 napja volt a műtét, és még a teszt is pozitív. Igaz, már csak halványan. De gondolom amíg terhesnek érez a szervezetem, addig nem indítja el a normál működését. Vérezni csak műtét napján véreztem. Ezek normális dolgok ilyenkor?
2022. márc. 7. 11:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Még van benned egy pici hcg addig sajnos minden kellemetlen tünet is fennáll. Én sem tudtam enni húst műtét után két hetig pl, de a barátnőm pár nap után ugyanugy evett, ivott mindent nem volt hányingere. Mások vagyunk más a szervezetünk. Én műtét napján nagyon vereztem, utána szinte alig, majd egy het után megint erősebben. Normális, tisztulsz, hol erosebb hol gyengébb. Jó lesz majd minden ne aggódj, két het mulva kontroll, reméljük mindent rendben találnak nálad is. Sok sikert a továbbiakban:) #12
2022. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Engem nem hívtak vissza kontrollra, csak ha lázas lennék, görcsölnék, vagy nagyon véreznék akkor kell visszamennem. Így most a sorstársaimtól próbálok informálódni. Húsvét után visszamegyek az én orvosomhoz, addigra eltelik a 6 hét, csak az még elég messze van.
2022. márc. 8. 08:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Hat én azt javaslom hamarabb keresd fel az orvosod, mindenképp kell a kontroll ketto het mulva.
2022. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!